Hayata Yenik Başladım

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105

Dünyaya gelmeden engelli olmuşum aslında...yani hayata 2 - yenik başlamışım aslında......
benim daha doguştan başladı 6 aylıkken tek böbregim alındı annem hamileyken ilaç içmiç bilmeden . Aslında benim kaderi mi çizmiş belkide daha sonra kazalar başladı sanki trafik canavarlarını hep çekiyorum 13yaşında ilk büyük kazamı geçirdim beyin sarsıntısı sonrası şok gelen şeker hastalıgı 1aydan fazla çapada yattım ve şekerim gidi doktorarın demesiyle balayı devresiymiş onsene sonra yine agır bir trafik kazası geçirdim kalçamda 3kırık bel kayması en önemlisi ben o anda yürüdüm için şokla polıse kaza yapan adam rüşvet verdi ve bizi eve gönderdi memur bey benim belim acıyo dedim beni lütfen doktora gönderin benim hem özel hem ssk am var bişin yok eve git otobanda trafigi engelliyosunuz dedi ve bizim bindigimiz arabada korkup bizi arabada göstermemiş eve giddik bizlerde cahıl incinmiş felan geçer diye 20 günsonra doktora giddik doktor eşime yazık etmişsiniz 3kırıgı var ve egri bitmiş eger amaliyat olursa felç olur dedi zamanla çalışmama devam ettim yılmadım yine trafik kazası ve benim skalyoz çok bayagı egriltmiş belimi doktorlar artık olsanda olmasanda her an felç olusun dediler ve ben amaliyat oldum şükür yürüyorumçok agır geçtı sadece 3 sinir zedelenmesi var arada çok agrıyo amalıyattan sonra tansiyonum hiç düşmedi ve bi gözümü kaybettim yüzde 89.99 iş gücü kaybım var o halde emekli yapmadılar yine yılmadım biraz 2 sene ödedim 18ayda bi şirket bana allah razı olsun yormadan çok anlayış gösterdi ve şimdi 5aylık emekli oldum yani azmim ve iyi insanların sayesinde emekliyim...alıntı

Hayata yenik başlamak belkide Galibiyet hırsımızı artırıyorrrr

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar