Hayal'ce

hayall

Daimi Üye
Tepki
269
Merhaba arkadaşlar.
Bu sayfayı ortak paylaşım, sohbet tadında olması için açıyorum. Yani sizinde birşeyler paylaşmanızı istiyorum. Mesela hergün birbirimizi kendimize bakım yapmak ve ders çalışmaya motive etmek için teşvik adına paylaşımlarda bulunmak amacım. Gün içinde yaptığımız saç bakımı, yüz bakımı, ev temizliği, ders hakkında gibi şeyler. Bir nevi tembelliğe engel olup, kendimizi hedeflerimizde iyi sonuca vardırmak diyelim. Tabi ki yeri gelip kafa dinlediğimiz, isteksiz olduğumuz zamanları yada ''bütün gün uzandım, müzik dinledim veya gezdim'' şeklinde paylaşımlara da açığız. Kısacası kısıtlama yok. Umarım anlatabilmişimdir.
Bütün arkadaşları bekliyorum o zaman, sohbet tadında..

OP
hayall

hayall

Daimi Üye
Tepki
269
Elma sirkeli yüz temizliğine başlayalı, 2 gün oldu.Gözenekleri açma ve sivilcede yüz için gayet iyiymiş.
Evi biraz boşladım genel temizlik dışında.
Kpss hazırlanıyorum.Vatandaşlık dışında konularım bitti.Test çözmeye başladım,araştırarak.
Bugün sadece sabahtan test çözdüm öğleden sonra yeni tanıştığım komşudaydım.
Ve 2 yaşında oğlum var.Tuvalet eğitimine başladım.Birazda zamana bırakarak.

OP
hayall

hayall

Daimi Üye
Tepki
269
Bu arada 28 yaşındayım.Evliyim 2 yaşında oğlum var.Doğuya yeni tayin olduk.Ve eşim 15,20 günlük göreve gitti.Kpss önlisansa hazırlanıyorum.Eğer tarihleri uyarsa banka sınavlarına da hazırlanacağım.Bu sayfa konusunu açmamın nedeni eşim bir konuşmamızda 50 yaşında gibi giyiniyorsun,saldın kendini dedi.Kötü bir niyetle söylemedi tabi.Beni uyarmak için ama 50 yaşı çok abartılı oldu.Aramızda herhangi bir sorun yok.Sadece giyim ve bakım olarak.Bakım hiç yok değil tabiki.Neyse bende o yokken kendime ve derslerime odaklanmak istiyorum.Kpssyi iyi bir puanla kazanmak,bakımlı ve hoş bir giyim tarzı edinmek istiyorum.Bazı bloggerlardan fikir edinmeye başladım.Birbirimizi bu yada farklı konularda özendirelim yani.
Birde eşim subay.Çok zor bir meslek.Şimdi terör de var.Bırakmayı düşünüyor ben bir yere yerleşirsem.Bu sebeple ve kendim için kazanmak istiyorum.

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Selam canim. Guzel bir baslık ben de kendimi çok salanlardanım :)
Kpssyi de insallah kazanirsin neden olmasin. En az kaç puan alman gerekiyor? Yani bölümünün taban puanı kaç yüksek mi?

OP
hayall

hayall

Daimi Üye
Tepki
269
Sağol canım inşallah.en az 80 85 almam gerek ama matematik sıfır iyi olduğum ders ise türkçe.bilgisayar teknikerliği bölümüm.

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Ben de düzenli olarak ingilizce çalışmak istiyorum. Niyetliyim buna yani :)

OP
hayall

hayall

Daimi Üye
Tepki
269
sabah göbek eritme egzersizleri yaptım
banka sınavına çalıştım sonra oğlumla uyuduk
kpss coğrafya testi çözdüm,tarih notları aldım
22.00 oğlumu uyuttum
şimdi nescafemi yaptım dinleniyorum

OP
hayall

hayall

Daimi Üye
Tepki
269
Bugün ev temizliği yaptım,öğlen alışveriş için kantine gittik oğlumla yağmura yakalandık ancak atabildik kendimizi eve :semsiye::bebecik
akşam yemeğine de yeni tanıştığım arkadaşı çağırdım
ders? bugünlük mola

OP
hayall

hayall

Daimi Üye
Tepki
269
Dün oğlum midesini üşüttü.Çok şükür akşama iyileşti.Önceki gün parka çıkmıştık sanırım ozaman kaptı.Bugün coğrafyadan iki bölgeye tekrar çalıştım ve test çözdüm.Şimdi oğlumu duşa götüreceğim sonrada yatıracağım tabi uyursa hemen.Daha sonra da biraz dinlenme ve ders inşallah.Eşim seçimden sonra da dönebiliriz, diyor.Allah asker ve polislerin yardımcısı olsun.Ailelerine kavuştursun ve çocukları babasız kalmasın inşallah.:uzgun:

OP
hayall

hayall

Daimi Üye
Tepki
269
Gececiyim yine arkadaşlar.Ama şimdi yazdıktan sonra gidip uyuyacağım.Tabi oğlum ne kadar izin verirse.:findikim:
Bugün evi süpürdüm,mutfak temizliği yaptım,saçıma maske yaptım.Oğlum hep süt içmek istiyor.Babası gideli iştahı yok.O yüzden sütü sadece gece vermeye başladım.Ama hala inatla hiçbir şeyi yemek istemiyor.:bayil:
şimdi 2 saat coğrafya çalıştım.bu günlük bu kadar :gidiyom:

OP
hayall

hayall

Daimi Üye
Tepki
269
1 aylık izinden döndük. Kayınvalidemlerdeydik. Derse vakit ayıramadım fazla. Adapte olmam lazım. Birde beş gündür gribim. Kendimi toparlamaya çalışıyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar