Hay-Day Oynayanların Paylaşım Alanı

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
iS8qW2bJz4BAhLYjRmTGXa4fsY_9jNldT9qebYVLOMYeZp_eed8RHSlrj2X8V15-eWw=h900

Açıklama
Hay Day, Android cihazınız için özenle hazırlanan sorunsuz hareket kontrolleriyle yepyeni bir çiftçilik deneyimi sağlar.

LÜTFEN DİKKAT! Hay Day, ücretsiz bir oyun ama bazı oyun öğeleri, gerçek para ile de satın alınabilir. İsteğe bağlı bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, daha fazla koruma için lütfen Google Play uygulamanızdan bir PIN belirleyin.

Doğaya geri dön, toprağı ekmenin ve tavukları, domuzları, inekleri ve koyunları beslemenin huzurlu ve basit yanını deneyimle.

Ekin hasat ederek ve taze ürünlerini toptan mallara çeviren fırınlar, şeker fabrikaları ve mandıralar kurarak adından söz ettir. Cadde üzeri dükkanında arkadaşlarınla birlikte ve gazetede ürünlerinin reklamını yaparak mallarının ticaretini yap.

DEĞERLENDİRMELER

5/5 "Bu oyun hem mükemmel hem de eşsiz! Oynadığım en müthiş oyun. Teşekkürler Hay Day!!!!! :)"

5/5 “Çok rahatlatıcı ve bağımlılık yapan bir oyun. Kocam da ben de bu oyuna bayılıyoruz."

5/5 "Aileyle birlikte oynanacak çok keyifli bir oyun"

5/5 "O kadar eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir oyun ki! Hayvanlar ve hareketleri çok tatlı, tek bir sıkıcı an yok!!! Bayılıyorum"

5/5 “Bu oyunu çok seviyorum, oyuncular harika!! Her zaman yapacak bir şeyler var ve her zaman yeni bir şeyler bulabiliyorsunuz!!!"

ÖZELLİKLER
• OYNAMASI ÜCRETSİZ!

DoIFmTSqxHnIqEoSm5HO4RGsC5GWMdHL6PIBb7a9a1rJataGBLH3R6ZyQ2zcurZreK0=h900

UtDZcnB9uyP8QHACu0j1IHiYnvAp_TnjvMiKiwioyR7Dx0e365ICGBvHnpRK-E5CzQcv=h900

ZyWrQlyJtuirng35fu2ZGKNiYMz9k2WCPHsMmWT4-azSeZZtxmDNKPWgBceU9x0imQZO=h900

LCtJ63EIEDMERqPRZErpkWNXGgqbDqRv_0-Rh2Oo2iVg-cuwp9AFJvN6Q0I8gyvSG7U=h900

-G-7tfsLhP4s4P5sAYWK1oerYZvy4lNBEjMWhbLeiQiCgF3PnE-WBaC5NT-rbsdjUOA=h900

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Tam bir HayDay kurdu oldum diyebilrim.
Level 63 'deyim hedefim tüm levelleri tamamlamak ve oğluma devretmek sözüm var..
Benden başka oynayan varmı,varsa takaslık elimde çok ürünüm var

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar