Hapı yut güzel kok!

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
İlk çıktığı sene kullanan kullansın birşey olmazsa bizde kullanırız ay ne fenayım heee :rujsigara:

PoRTaKaL

Daimi Üye
Tepki
498
Bunları da mı görücektik aman yarabbim :cokkomik: hapı yuttuktan sonra bir de kötü koktugumuzu düşünsenize hihihih :kahkaha:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
ayy inanamıyorum yaa :kahkaha: hapı da yutucağımız günleri görücektik demek ki :kahkaha: sırada ne var acaba çok merak ediyorum :kahkaha::kahkaha:

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Sırada hapı yut saçların kıvırcık olsun yada renk değiştirsin var :cokkomik:

Tepki
26
merhaba naz79 hanı olmayan seyler nasıl buyucekkı. demıstın ya ....mesajında ... ama buyuyo cunku ben yaklasık 2ay falan oldu 1kac tarıf uyguluyorum .... ve hemen baslar baslamaz degıl tabı yenı yenı etkısını gosterıyo dolma var toparlanma var ust kısımlarda sısme var anlayacagın ıse yaradı... uzun zaman kullanmayı dusunıuyorum ancak oyle sonular daha ıyı olacak ...vede kadınlar sıtesıne balı bazı yerlerde 1cok kadın suna dumankaya tarıflerı ıle goguslerım buyudu bas bas bagrıyorlar heryerde reklamı var kadının bılemem kendı tuttu o kadınları ama almanyada olupda kullananlarda var .....neyse hem en ufak yan etkıde yok olsa bende olurdu sabah aksam uyguluyorum yanı:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar