Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Hanzade Doğan Boyner Biyografisi

Konu, 'İş Adamları - Kadınları' kısmında Gülümse tarafından paylaşıldı.

1. Gülümse

Gülümse Daimi Üye

Hanzade Doğan Boyner, Aydın Doğan'ın kızı, Doğan Holding yönetim kurulu üyesi ve Doğan Yayın Holding'a bağlı Doğan Online'nın yönetim kurulu başkanı.

Lise eğitimini Saint Benoît Fransız Lisesi'nde aldıktan sonra üniversite öğrenimini Birleşik Krallık'ta London School of Economics'te yaptı. Ardından iki yıl ABD'nin New York kentindeki yatırım bankacılığı alnında faliyet gösteren Goldman Sachs'ta finansal analizci olarak çalıştı.

Daha sonra New York kentindeki Columbia Üniversitesi'nden işletme yüksek lisansı aldı. 2003 yılından itibaren Doğan Gazetecilik A.Ş.'nin icra kurulu başkanlığı görevini ve Doğan Online A.Ş. yönetim kurulu başkanlığı görevini yapmaktadır.

Nisan 2007'te Boyner Sanayi A.Ş.'nin icra kurulu başkanlığı görevini yapan Osman Boyner ile evlendi.

rüzgar gülü bunu beğendi.
  2. Fındık Kurdu

Fındık Kurdu Daimi Üye

3. rüzgar gülü

rüzgar gülü Daimi Üye