Hanımlar Su Firmasını Protesto Ediyorum

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Reklam olur felan diye firma ismi vermiyorum uzun zamandır 4,5 tl ye alıyorduk suyu..Sonra aradık iki üç sefer ulasamadım dedik acil lazım su baska yerden alalım..Neyse aldık 4 tür 5 tir aldığımız suya 5,5 tl veriyorduk..Dün dükkanda su bitti alıyım dedim ne derseler beğenirsiniz 7,75 tl bana bu fark çok fazla geldi olsun 6 lira nasıl bir zamdır anlayamadım eee ne yapıyım ödedim ama pişman oldum bana mı pahalı geldi yoksa gerçekten mi pahalı bilemedim.

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Keşke sipariş verdiğin yeri yeniden arayıp sebep sorsaydın.
Benım basıma da gelmişti. Kapıda ödedim hemen geri arayıp su fiyatını sordum söylenenlere benden alınan fiyat farklıydı. Bende ödemeyi 1 lira fazla talep ettiklerini söyledim. Bence uç beş kuruş bile olsa kolay kazanmıyoruz arkasını aramalısın.

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
Bende su alıyorum dışarıdan biri4500-biri 7500 aynı sudan getirtip 4500 ödüyorum suların isimleri aynı ayrı firmamı firma olarak değişiyor çünkü:acep:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Artık almayacağız soramadım da adama niye pahalı diye..
küçük bir miktar olarak gözüküyor ama aylara dağıtınca para güzel bir para biz çok su tüketiyoruz çay yapıyoruz kahve yapıyoruz müşterilere felan bitiyor 2 hafta demeden..

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Caným sana getirilen su yüksek mineralli falan olabilir mi?
fiyat farký olabiliyor.
Onu bi netleþtirmek lazým.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar