Hanimefendiyi tanıtmak için kampanya başlatalımmı

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
valla arkadaşlar ,ben arkadaşlarımın katılmasından rahatsız olmam.
. hatta onlara hep söylüyorum.sizde gelin bu siteye diye.
çok özelimide zaten onlar bilirler. bilmesini istemediğim arkadaşlarımda var tabii. zaten onu da burada paylaşmıyorum... o yüzden öğrenmeleri söz konusu değil. önemli olan bu sitenin tanıtımıdır... ve ben bu güzel kampanyayı çok sevdim ve msnda şu an linki var..

bu sitenin tanıtımı tabiki okicim ama her arkadaşıma söylemem çok samimi olduğum arkadaşlarımı zaten buraya üye yaptım ama her ark da söylemem bu benim fikrim rahat edemem ben burda herşeyimi paylaşıyorum çünkü

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
ben paylaşmıyorum herşeyimi. çünkü herkes okuyor canım. özel dertlerimide zaten dostlarımla ve ailemle paylaşırım. burada paylaşmam... o yüzden bu konuda çekincem yok..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bu arada önemli hatırlatma;

Sitemize artık üye olduktan sonra mail adresine aktivasyon linki gönderilmektedir. Eğer mail adreslerine bakıp p aktivasyon linkini onaylamazlarsa sitede hiçbir paylaşım yapamazlar:)

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
ben paylaşmıyorum herşeyimi. çünkü herkes okuyor canım. özel dertlerimide zaten dostlarımla ve ailemle paylaşırım. burada paylaşmam... o yüzden bu konuda çekincem yok..

yok ben anlatamadım oki yani ben burda en özel hassas dertlerimi ulu orta paylaşmıyorum ama gerek yok her ark bilmesine bilmesi gereken arkadaşlarım zaten üye yaptım buraya her ark söylemem bana özel kafam rahat en güzeli ben herşeyimi söylemem ark larıma burda biraz daha rahatım

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Ben reel`de kimseye söylemedim. Cünki burda sizlerle dertlerimi de paylasiyorum (sagolun) gercekte anlatmakdan cekindigim bazi konulari da konusabiliyorum..

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
ne gerek var ki, zaten görüpte üye olmak isteyen oluyo bizler gibi..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar