Hanımefendıler aranızada ıdrar yolları infeksyonu olub hamile kalan varmı?

Ceylan gozlu

Yeni Üye
Tepki
12
Canlarım ben 8 aylık evliyım.Evlendım gunun 3 cu gunu cok acile götürdüler benı idrar yolları ınfeksyonu varmıs mualıce olundum ama her ay tekrarlanır.Yanma acıma benı rahatsız ediyor.En cokta hamıle kalamıyacam diye korkuyorum.Lutfen böyle durumda olupta hamile kalan varmı?Cvplarnıza göre şimdiden cok teşekkur!..

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Canim benim boyle bir sorunum olmadi hamile de kaldim cok sukur ama arkadasim da sen gibi idrar yollari enfeksiyonu gecirdi bir kac kere sonra da 2 cocuk dogurdu bir sorun da yasamadi ama hamileligi boyunca hastaneye gitti geldi agrili bir hamilelikti.
ama yine de bu soruyu bir doktora sormani tavsiye ederim sonucta onlar bizden daha iyi cevapliycaktir

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Hamile kalmanı engelliyecek bir durum değil yinede her ay tekrarlaması iyi değil dr gidiyormuşsun ilaç verilmiştir bunun dışında ayaklarını üşütme giydiğin giysilerede dikkat et pamuklu ve yünlü giy.:heyo:

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
benımde aynı sıkıntı var bu zamana kadar doktorlar hamilelik icin bır sıkıntı oldugunu söylemedi ama sen genede ihmal etme ve ayaklarını üşütmemeye özen göster

OP
Ceylan gozlu

Ceylan gozlu

Yeni Üye
Tepki
12
Ne kadar teşekkur etsem sizlere azdı.Kendımı cok yalnız hıss ediyordum.Ama benım kardeslermde ablalarımda varmıs şukur cansız.Doktora cokta gıdemıyorum burda yalnızım ailem yurt dışında arkadasım falanda yok.Her şeyim bir tek eşimdi,

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bu sorun hamile kalmana engel değil canım bende ilk çocuğuma hamile kaldığımda idrar yoolarımda enfeksiyon vardı hatta doktorum hem enfeksiyonun var hemde ra***min küçük nasıl hamile kalmışsın diyede takılmışdı üzülme tatlım sende hamile kalırsın Rabbim ne zaman nasib etmişse o zaman alırsın bebişini kucağına:ninni:

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
Ne kadar teşekkur etsem sizlere azdı.Kendımı cok yalnız hıss ediyordum.Ama benım kardeslermde ablalarımda varmıs şukur cansız.Doktora cokta gıdemıyorum burda yalnızım ailem yurt dışında arkadasım falanda yok.Her şeyim bir tek eşimdi,

coook iyi anlıyorum senı canım bende kacarak evlendim cevre zor edindim cok zor konusucak kimsenin olmaması

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Böyle bir sorun yaşamadım ama hamileliğe engel olduğunu düşünmüyorum.Tedavini en iyi şekilde ol ve arkadaşlarında dediği gibi ayaklarını sıcak tut.Kadınlar hissetmese bile çoğu hastalığı ayaklarını üşüterek kapıyorlar.Allah acil şifa versin inşallah :utan:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
bu dertten ben çok çektim şimdi 2. hamileliği erteliyorum o yüzden çünkü hamileliğimde ilaç kullanmak sıkıntı çekmek istemiyorum sana tavsiyem tedavini tamamla tuvalet ihtiyacını asla erteleme ayağını belini sıcak tut ben biraz dikkat etmiyim acillik oluyorum ve hiç bir ilaç fayda etmiyor geçmiş olsun

mes32

Daimi Üye
Tepki
1.200
canım benim benimde aynı şekilde idrar yolu enfeksiyonum olur arada yanma batma hissi..çok kötü :utan:olurum ama ilaçlarımla hemen geçer..ve benim 2 kızım var..hamileliğe engel değil merak etme..Allah gönlüne göre versin...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar