"Hanımefendi Magazin" Yılın En İyi Manşetleri

Haberleri Nasıl Buldunuz?

• Fena değil :hihi:

Kullanılan: 0 0,0%
  • Komikti :D

• Beğenmedim :dedikodu:

• Kullanılan toplam oy
    6
OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
20.Haberimiz

Flaşşş Flaşşş Flaaaşşş :D
Akşamın Bomba Haberi!

Chatte ekşın ekşın diye kuduran leo ve suphiye'ye bitter'in tepkisi!
Olay bilindiği üzere bitterin abisinin yanında oldugunu söylediği halde @suphiye ve @Leonie- adlı üyelerin ''ekşın'' protestosuna dayanamayan bitter suphiyenin ümüğüne yapıştı! Leonie'ninde kurtarma çabaları işte görüntülere böyle yansıdı :ne:

attachment.php
Hanımefendi Magazin Servisi

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515

21.Haberimiz

th_Smiley_Camera.gif

Hanımefendi Magazin - Haftalık olaylar

9 Haziran'da doğumgününü olan bitter_im kendisine yapılan sürpriz partide çoşarken evindeki eğlenceye katılan arkadaşları da eğlencenin dibine vurdu...

Partiden ilk izlenimler azzzzz sonra

th_Smiley_Camera.gif

tumblr_lqpwu2Jo7R1r02917o1_500.gif

Dostlarının haftalar öncesinden hazırlıklarına başladığı doğumgünü organizasyonu
bitter_im'in siteye muhteşem girişi ile start aldı
tumblr_mkwagvf1W61s9mdivo1_500.gif

ÖnceBitter_im sitemizin tatlı cadısı doğumgünün kutlu olsun tatlişkom.... konusunda tebrikleri kabul eden bitter günün ilerleyen saatlerinde Hanımefendi Konutları - bitter_im - Daire A4teki dairesinde adeta kendinden geçerek eğlenmeye başladı...

hareketli-komik-gifler-5.gif

Muhabir : Abdülrezzak Ş.

Şok şok şooook!

tumblr_lm2be09FUW1qi5mkeo1_500.gif

Bitter'in ara sıra taktığı ilginç gözlüklerini gören davetliler günün bu saatinde neden gözlük taktığı konusunda şaşırırken bitter onları dikkatle izleyip gülümsüyordu
resim

Bunun nedenini araştıran muhabirimiz Abdülrezzak Ş. yanına gidip neden gözlük taktığını sorduğunda bitter'in kendisine dönerek baktıktan hemen sonra "İğrenç ulee :ayk:" diyerek çığlık atıp gözlüğünü çıkarttıktan sonra bir daha görüş alanına girmemesi söyleyip tepelediği muhabirimiz neyseki olayı hafif sıyrıklarla atladı...

Bitter'in gözlüklerinin akibeti sonradan anlaşıldı.Partinin ilerleyen dakikalarında yaptığı açıklama ile gün yüzüne çıkmış oldu...

" Partime gelen irkekleri çıplak görecem hevesiyle @ferah ablamın aldığı gözlükleri taktım :ko"

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
22.Haberimiz

th_Smiley_Camera.gif

Partideki Şok Detay!

Bitter'in çağrısını duyan masum amca adeta dirildi ()

"Yerinden kalkmadan en uzun süre oturma rekoru"nu kırmaya çalışan 80 yaşındaki W.Durmuş :)hihi:) adlı bir vatandaş halkla sohbet ederken bitter'in"Şans meleğim nerelerdeydiiinn :sarki: " çağrısını duydu.

W.Durmuş rekoru kırmasına sadece haftalar kalmasına rağmen bunu umursamayıp "Buradayım aşkitom" diye bağırarak 15 yaşından beri oturduğu banktan kalkıp dans etmeye başladı

tumblr_inline_mfs3mcTFHD1r7b4dm.gif

Bu gelişme şaşkınlık yarattırken bitter_im hafif bir tebessümle baktıktan sonra "Sadece Kenan'ın şarkısına eşlik ettim herhangi bir çağrıda bulunmadım" diyerek siteye tekrar giriş yapması akıllarda şimdi amcanın akibeti ne olacak soruları ulaşmasına yol açtı...

tumblr_m6pivjxAky1qhai9io1_500.gif

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
23.Haberimiz

th_Smiley_Camera.gif

tumblr_lz02l7pY5d1ql4h20o1_500.gif

:ask: Aşk'ın Dansı :ask:

Tüm parti boyunca her detayı inceleyen muhabirimiz ilginç giyimli ve yeşil maskeli bir konuğun enteresan dansını mercek altına aldı.

Parti boyunca bitter_im'in önünde dans yeteneğini konuşturan bu davetli günün ilerleyen saatlerinde amacına ulaştı....

tumblr_ma5etb3nWU1r9wkfwo3_500.gif

Havada Aşk Kokusu Var

Partide gösterdiği üstün performansın ardından bitter_im'e ulaşan yeşil maskeli meçhul davetli bitter'e olan derin sevgisini göstermek için sigarasını yakarken bitter_in "Burayı duman altı etmene müsade edemem uleee :cirla: duydun bitter'in zilini söndür sigaranı -kizgin" diyerek çıkışmasının ardından bombasını patlattı.

Dumanı üfledikten sonra burnundan nasıl yaptığı anlaşılamayan bir ok fırlatan maskeli genç bitter'im'i 12'den vurmuş gibi gözüküyor.Bakalım bu aşk ilerde bize neler gösterecek...

Hanımefendi Magazin

th_Smiley_Camera.gif

tumblr_mb2paaOSHZ1qgf1i8o1_500.gif

Bitter şaşkınlık yarattı!

Maskeli genç ile konuştuktan sonra içeri giren bitter_im'i gören şaşkın ve bir o kadar tombik bir adam aynı taktiği uygulayarak bitter_im'in dikkatini tuhaf bir şekilde :ne: çekmeye çalıştı.Sanılanın aksine uçanı kaçanı yakalayan bitter_im'in gencin yüzüne bile bakmadığı farkeden arkadaşı nk"Bacım yüzüne bile bakmadan geçtin gittin be " demesiyle kendine gelip "Belediye baksın o tipeee " dediği kulaklara çalındı.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
24.Haberimiz

th_Smiley_Camera.gif

tumblrlw0ox1tgtl1qdskhv.gif

Partide Görünmez Kaza

Eğlence sürerken yaşanan talihsiz kaza şok etkisi yarattı.

Bir davetli bitter_im için özel bir dans yapmak isteyince olanlar oldu.Kadın kocasının "Hanıım yapma o seni taşımaz kırarsın kaseyi bak" demesine aldırmayıp "Karışma Şinasi! Ben bu dansı yaparııım sende vay be benim hanımda ne cevherler varmış dersin karışma işime!" dedikten sonra sitenin girişindeki direği salonun ortasına yerleştirdi ve ani bir hareketle tırmanmaya başladı.

Bir anda ne olduğunu şaşıran talihsiz kadın direğin kendisini taşımaması sonucunda kendini yerde buldu.

0009.gif

Acil müdehale yapılan kadının kocası muhabirimize açıklamada bulundu.

Muhabir : Eşinizin sağlık durumu nasıl?
Şinasi : Valla ben dedim çıkma kırarsın kaseni diye ama dinlemedi eee ne oldu kase çatladı alçıya alındı şimdi gelsinde o dans etmeye çalıştığı bitter kurtarsın bakalım :sinirli: Bende mağdurum benide kurtarsın canımdan bezdim vallahi :bitter:

Hastane çıkışında rastladığımız talihsiz kadın mikrofonlarımıza "Bitter için çatladım ama pişman değilim yine olsun yine çatlarımdaaaa patlarımdaaaaa :kayris: " dedi...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
25.Haberimiz

th_Smiley_Camera.gif

Partiye katılamayanlarla yapılan ropörtajlar
(Bitter_in sevdiği dizi karakterleri)

resim

Zerrin : Yaaa muhabirim :mendil: valla biz bunların hiçbir partisine girmiyoz hatta dikizleyemiyoz bile :uzgun: adımız çıkmış ortam bozana ne yapalııım
smilie_girl_239.gif
bu parti olayını çıkaran HCPO (Hanımefendi.com parti organizasyon) köfte gibi kızarsın biber gibi patlasın :bitter:

tumblr_lyda3eFuBP1r34gb3o1_r1_250.gif

Muhabir : Estağfurullah Tülay hanım
Tülay : Doğru söyle muhabir abiim oradan bakınca ezikmi gözüküyom ondan mı almıorlar bizi :aglayan:

resim

Zerrin : Sus Tülayııım bitter cadısına 700 kağıt bayılıp ayakkabı aldım içim darlanıyooo :bayil: Tülayıım duydun Zerrin'in zilini
mime.gif
dil altımı hazırla bebeiiim :bitter: anaaam hadi tamam veremeyince elimde kalmasın ben giyerim ama o kadar pahalı ayakkabı bende bir tuhaf duruyo ben mi onu giyiyom o mu beni giyiyor belli değil şikeyetciyim muhabir tut kameranı :cirla:

attachment.php

Parti mekanından elele çıkan Kuzey&Bitter'i gören Cemre mikrofonlarımıza çarpıcı açıklamalarda bulundu

tumblr_ma8l5yzdqH1rqalkio1_500.gif

Cemre : Kuzey beni partiye götürmek istemeyince şüphelenmiştim ama bu kadarını beklemiyordum
smilie_girl_239.gif
Resmen bitter'e olan yakınlığını görmeyeyim diye beni oradan uzak tuttu onu affetmeyeceğim.

th_Smiley_Camera.gif

Parti hakkında konuşmaya çalıştığımız ünlüler

Muhabir :Bitter_im'in doğumgünü partisinde aklınızda kalan anlar neydi?

tumblr_md1xfnFPL81qc87cgo1_500.gif

Lily : Aynı anda söylüyoruz Marshall...1-2-3
Marshall :Hiçbirşey !
Lily : Hiçbirşey!

mtv_laughing-1312834416.gif

Ryan Gosling : Şu dans etmek için direğe çıkıp yere çakılan hatun komediydi aklıma geldikçe gülüyorum

632.gif

Jennifer Lopez : Müzikler harikaydı partiden ayrıldığım andan itibaren kendimi durduramıyorum bu durum beni tedirgin etmeye başladı :cilgindans:

Barney : Aklımda kalan Jennifer'in mucizevi dansları tabiki
interest.gif

Muhabir : Jennifer hanım burada Barney beraber fotonuzu alabilirmiyiz?
Barney : Jennifer mi :bayil:
1931.gif

tumblr_lpuvunOzww1qb84zg.gif

Robert Downey Jr : Bitter_in sevgisini belirttiği kartlar şahaneydi

Muhabir : Bitter_im'e kendisini beğendirme çabasında olanlar hakkında ne düşünüyorsunu?
39721-Robert-Downey-Jr-clapping-gif-ZTtq.gif

Robert Downey Jr : Aaaaaaaaaaaa :ko İşte o görüntüler çok komediydi maskeli gencin müthiş dansı sonrası o dombili oğlanın gerdan kıvırmaları feciydi

Röportaj vermek istemeyenler

Conan O'Brien : Yine mi sizzzz :cilgindans:
resim

Johnny Depp: Keselim konuşmayacağım
tumblr_l5zee6wt6g1qze5g2o1_500.gif

skilletwii.gif

Betty White önce muhabirimizim röportaj teklifini kabul edip sonrada soruları beğenmeyince kafasına tava indirdi :ne:

Hanımefendi Magazin

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
26.Haberimiz

resim

Boş kutu skandalı!

Hanımefendi Konutları - Daire 16'ya yeni taşınan suphiye hoşgeldin ziyeretinde bulunan dostlarını ağırladıktan sonra zeynepnehir adlı arkadaşının getirdiği ev hediyesini açarken beklenmeyen bir şok yaşadı :ne:

Fran-Drescher-Shocked-Reaction-Gif-On-The-Nanny.gif

Suphiye kutuyu boş görünce yaşadığı şokla "Bu rezaleet inanamıyorum :ilknur: hediyem nerde uleen" dediği öğrenildi. Hanımefendi.com sitesini takip eden ziyaretçiler de ekranları başında şaşkınlıklarını gizleyemedi.
resim

resim

Bu olayın ardından muhabirimiz Abdülrezzak Ş. zeynepnehir'i bizzat bulup durum hakkında bilgi almak istedi ama genç bayanın yaşadığı şok gözlerinden okunuyordu.
resim

Muhabirimize hediyesini alıp güzelce paketlettiğini ama suphiye'ye getirdiğinde kutunun boş çıktığını söyledikten sonra hediye dükkanı hakkında şikayette bulunacağını söyledi...

Yetkililer boş kutuyu inceletmek için alırken kulaklara çalınan bir diğer haber ise zeynepnehir'in aldığı hediyeyi tam suphiyeye getirecekken "Amaan canım bir bahane uyduruveririm bu benim evimde daha güzel durur " diyerek vazgeçtiği söylendi.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515

9d3db71748ab971f39d634b020a.gif

Muhabir: Abdülrezzak Ş.

Tüm haberler ve ardından yapılan sohbetleri okumak için buraya tıklayın : Hanımefendi Magazin - Hanimefendi.com - Kadın sitesi

Buraya eklenen haberlere yorum yapmak için buraya tıklayınız

1.Haberimiz

Bitterin gözlüklü hali olay yarattı ŞOK HABER :kptmya:

attachment.php

Bu halini görünce gazoz ikram eden @Fındık Kurdu

2739208322.jpg

@Teyzos bitteri pek sevince hemen oğluna gelin alma kararı verdi flaşş :D:ko

Gelin-Kaynana.jpg

Gelin olma hayaline kapılan bitter ise zavallı ceyiz alabilmek için kamyoncu oldu :kahkaha:

kamyon-arkas%C4%B1-yaz%C4%B1lar%C4%B1.jpg

Haaannn haaaann
Hanimefendi.com gülüşüme yollar gidişime hasta diye'de kamyon arkası yazdı :kahkaha:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Ayyyyyyy valla kız ne muhabbetler geçmiş gırlaa hee :kahkah::kahkaha:
Hepsinin tadı başkaydı kız :kptmya: ama bişey söliyimmi en çok ben gene barneyimle kaykılanıma koptum :gul::gul::gul:
Sanki giflerini ilk görüyomuşum gibi kopuyorum her defasında :gul::gul:
emegine saglık bidenemmm canım arabamıda nasıl çarptım bilmem :D
Ulen beni o merdivenden aşağı itikleyen yellozu öğren çeşitli işkencelerim mevcut onun için :nazo:
Tazecik gelin olcam ben :hihh:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
-alkis-alkis-alkis Koptum gece gece:nazo::nazo::nazo:

Özellikle @*Hülya* nın tavana yapışan tenceresine ve mutfağının temizliğine hayran kaldım...:nazo::nazo:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar