Hanımefendi Ailem Yeğenim İçin Yasin iŞerif Okuyabilirmiyiz?

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Hanımefendi alilem azönce yiğenimden aldığım habere göre pazartesi ameliyat olacağı ve ameliyatın 10 saat süreceğini söylemiş doktor ve kendinizi herşeye hazırlayın demiş :aglayan:
Pazartesi gününe kadar Yasin i Şerif okuyabilirmiyiz Arkadaşlar okuduğumuz Yasinleri burda paylaşalım ve pazartesi günü duamızı yapalım şimdiden okuyan okuyamayan arkadaşlarımdan Allah razı olsun

H

Hera

Misafir
Okurum Bitanem zaten okuyorum ayrıca onun içinde seve seve okurum Allahın İzni İle Okuyuncada burada yazarım bende

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Allah razi olsun canim tesekkur ederim bende uyku haram oldu resmen uykum kacti siteye gelip konularda dualar okuyayim dedim

H

Hera

Misafir
iyi yaptın canım Allah Kabul Etsin SizLere bağışLasın Dualarımızı kabul etsin bizlerinde sağsalim Ameliyatını olsun Çocuklarına evine dönsün sağlıcakLa

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Sılam canım arkadaşım,Rabbim tez zamanda yiğeninin eski sağlığına kavuşmayı nasip etsin.
Bende elimden geldiğince yardımcı olurum.
Okursam yazarım bebeğim

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Çok teşekkür ederim arkadaşlar okudukca yazarız yiğenim pazertesi ameliyat oluyor doktor yiğenimi tetkikler için hastaneye yatırdı Ebru Gündeşin doktoru ameliyat edicek yiğenimi

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Çok teşekkür ederim arkadaşlar okudukca yazarız yiğenim pazertesi ameliyat oluyor doktor yiğenimi tetkikler için hastaneye yatırdı Ebru Gündeşin doktoru ameliyat edicek yiğenimi

Bu doktor ebru gündeşi ölümden kurtarmıştı ümitlendimmm.
canım ben de okurum payşırım okuduğum zaman buradan....

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Teşekkür ederim Tobem

Okunan yasin i Şerif sayısı
Sıladayım 11 adet okudu

Arkadaşlar bu gece perşembeyi cumaya bağlayan gece duaların daha makbul olduğu birgün bu gün okuyabilirseniz yazarsınız bende eklerim oldumu:panter:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Teşekkür ederim Tobem

Okunan yasin i Şerif sayısı
Sıladayım 10 adet okudu

Arkadaşlar bu gece perşembeyi cumaya bağlayan gece duaların daha makbul olduğu birgün bu gün okuyabilirseniz yazarsınız bende eklerim oldumu:panter:

Benimde içimden geçen bu gece okumaktı duygularıma tercüman olmuşsun Sılam.Dün gece oğlum çok ateşlendi eğer bir sorun çıkmazsa bu gece okumak istiyorum bende canım.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar