Hangi "How I Met Your Mother" karakterisiniz?

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Test_1651.jpg

Hangi "How I Met Your Mother" karakterisiniz?

Hayatın içinden karakterlerle örülmüş, ancak yaşadığımız zamanın ilişkileri kadar sıcak bir dizi. Türkçe’si “Annenle nasıl tanıştım?” Bu dizinin karakterleri arasındaki ilişkiler bize hep bir yerlerden tanıdık geliyor. Orada rahatlıkla yer alabileceğimizi düşünüyoruz. Peki, hikâyemiz bu diziye konu olsaydı, kim olurduk? Merak ediyorsanız, testimizi çözünüz. Bir de unutmayınız, dizinin senaristleriyle de bilimle de en küçük bir ilişkimiz bulunmamakta. Keşke olsaydı, ama şimdilik mümkün görünmüyor…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Result_6030.jpg

Lily

Sizin hayatınızın merkezinde eğlence bulunuyor. Ayrıca kendinize aşıksınız. Bu yüzden yüzünüzü gölgelendirebilecek tüm ilişkilerden uzak duruyorsunuz. Sizi güldüremeyen biri ne arkadaşınız olabilir ne de sevgiliniz. Sizi yeterince eğlendirebilen o tek kişiyle bütün hayatınızı geçirebilirsiniz. Geriye kalan ilişkileriniz ise fazlasıyla yüzeysel. Gerçek bir dosta ihtiyacınız olduğunda etrafınızda kimsenin kalmadığını görüyorsunuz. Bu yüzden sahip olduğunuz o tek ilişkiye dört elle sarılmış durumdasınız. Bu özelliklerinizin farkına varıp daha temkinli olursanız eğlenceli olduğu kadar iyi de bir dost olacaksınız.

@bitter_im sende yap Barney çıkarsan bugün kendime gelemem :ko

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Hangi How I Met Your Mother karakterisiniz?

Result_6026.jpg

Barney

Kısa süreli ilişkileri tercih ediyorsunuz. İş hayatında başarılı olma potansiyeliniz yüksek. Öte yandan büyükçe bir egonuz var. Eleştiriye pek açık sayılmazsınız. Bununla birlikte başkalarını eleştirmekten geri duramıyorsunuz. Romantik biri sayılmazsınız, ama kolaylıkla kendinize romantik süsü verebiliyorsunuz. Fiziğinize güveniyor ve bir başkasına bağlanmak için henüz bir sebebiniz olmadığını düşünüyorsunuz. Öte yandan rekabet etmeyi seviyor, bu nedenle arkadaşlarınızı da sevgililerinizi de zor insanlar arasından seçiyorsunuz.

:kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha: bu kadar olur :kahkaha::kahkaha::kahkaha: @nk83

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa :ko aaaaaaaaaaaa :ko varya Ted çıksan dişimi kırardım arkidişliğimizi riske atıp çok uymuşmu desem yoksa kıvırıp demesem mi bilemedim :nazo::nazo:

Romantik biri sayılmazsınız, ama kolaylıkla kendinize romantik süsü verebiliyorsunuz.

Seni çakal seni

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa :ko aaaaaaaaaaaa :ko varya Ted çıksan dişimi kırardım arkidişliğimizi riske atıp çok uymuşmu desem yoksa kıvırıp demesem mi bilemedim :nazo::nazo:

Seni çakal seni

:kahkaha: şoka girdim nan hiç böyle beklemiyodum valla
heee romantik deilimde :D işte burcuma sağlık çif karakter :kahkaha:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Result_6029.jpg

Marshall

Birine bağlandığınızda asla vazgeçmiyorsunuz. Kolay kolay kimseyi hayatınızdan çıkartmıyorsunuz. Bu yüzden insanlar size çok güveniyorlar. Ancak bu güven arada bir haksızlığa uğramanıza sebep olabiliyor. Çünkü insanlar nasılsa onları terk etmeyeceğinizi düşünerek gereğinden fazla rahat davranıyorlar. Kırgınlıklarınızı belli etmiyor, biriktiriyorsunuz. Sonra yaşadığınız patlamalar herkes için çok şaşırtıcı oluyor. Sadakatinize karşılık sadakatsizlik biriktiğinde ilişkilerinizi sıfırlıyorsunuz. Daha dengeli ilişkiler ve arkadaşlıklar için düşüncelerinizi ve duygularınızı paylaşmakta daha cömert davranmalısınız.

Evet eşimi çok seviyorum :ask:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Marshall çıkmış şekerparemde :nazo:
@Şekerparem sağol bidenem yerinde oldu :nazo:
Nk'm anam sevdim o lakabı dişi barney :ko

pembenutella

Daimi Üye
Tepki
940
Marshall
Birine bağlandığınızda asla vazgeçmiyorsunuz. Kolay kolay kimseyi hayatınızdan çıkartmıyorsunuz. Bu yüzden insanlar size çok güveniyorlar. Ancak bu güven arada bir haksızlığa uğramanıza sebep olabiliyor. Çünkü insanlar nasılsa onları terk etmeyeceğinizi düşünerek gereğinden fazla rahat davranıyorlar. Kırgınlıklarınızı belli etmiyor, biriktiriyorsunuz. Sonra yaşadığınız patlamalar herkes için çok şaşırtıcı oluyor. Sadakatinize karşılık sadakatsizlik biriktiğinde ilişkilerinizi sıfırlıyorsunuz. Daha dengeli ilişkiler ve arkadaşlıklar için düşüncelerinizi ve duygularınızı paylaşmakta daha cömert davranmalısınız

ben de marshall çıktım severim de kendisini zaten :gulegule: ama kendimden robin lily karışımı birşey bekliyodum :kahkaha:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar