Hangi epilatör?

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ben braun7 kullaniyorum cok memnunum tavsiye ederim yani:eek:dusta da kullanilabiliyor.

ph-silk-epil-7-7681-sticker-global.jpg

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canim turkiyedeki fiyatlari bilmiyorum ben burdan almistim 4 baslikli birde tek baslikli olan var ikisinin fiyati degisiyordu
evet suda kullanabiliyosun cok guzel ben kesinlikle tavsiye ediyorum birde kendinde isik sistemi var aldiginiz bolgeyi daha ayrintili gorebiliyosunuz:ask:
ben makinama asigim :kptmya:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
canim turkiyedeki fiyatlari bilmiyorum ben burdan almistim 4 baslikli birde tek baslikli olan var ikisinin fiyati degisiyordu
evet suda kullanabiliyosun cok guzel ben kesinlikle tavsiye ediyorum birde kendinde isik sistemi var aldiginiz bolgeyi daha ayrintili gorebiliyosunuz:ask:
ben makinama asigim :kptmya:

Bu özelliklere sahip bir makinem olsun bende aşık olurum herhal.
Elimden hiç bırakmam inan.
Burada fiyatlar oraya göre daha tuzludur sanırım:eek:ky:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canim burda elektronik aletler daha ucuz oluyo gumruk sorunu olmadigi icin bir de burasi made in china :D
ama Turkiye de de canim indirim zamanlari oluyo diye biliyorum arkadasim oyle bir indirimden faydalanarak almisti baya ucuza geldi demisti parasini hatirlayamiyorum ama o da kullaniyo suan o da cok memnun hatta:sila:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
canim burda elektronik aletler daha ucuz oluyo gumruk sorunu olmadigi icin bir de burasi made in china :D
ama Turkiye de de canim indirim zamanlari oluyo diye biliyorum arkadasim oyle bir indirimden faydalanarak almisti baya ucuza geldi demisti parasini hatirlayamiyorum ama o da kullaniyo suan o da cok memnun hatta:sila:

Ne yapalım bende indirimi beklerim canım:evet:
Umarım bende makul fiyata sahip olurum,hem karlı çıkarım hemde memnun kalırım.
Çok şey mi diledim aceba:bayil:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
eyvah eyvah desene kacis yok
sen en iyisi canim gelirken bana telefon ac sevdigin pastalari yapayim sana :D belki azcik sevimli gorunurum gozune :tskler: :hihi:
Beni bir pasta ile kandıramazsın şeker:findik:
Anaa bende tamire verdiydim yıl oldu unuttum bak aklıma geldi
:sokBenim ütümü tamirde unuttuğum gibimi yoksa:bayil::cokkomik:
Bak şimdi hatırladım benim yedek ütüm tamirde kaldı.Taşınma arifesinde vermiştim:bayil:
Yarın ilk işim almak olucak:uc:.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Beni bir pasta ile kandıramazsın şeker:findik:

:sokBenim ütümü tamirde unuttuğum gibimi yoksa:bayil::cokkomik:
Bak şimdi hatırladım benim yedek ütüm tamirde kaldı.Taşınma arifesinde vermiştim:bayil:
Yarın ilk işim almak olucak:uc:.

manti borek sarmalar dolmalar yas pastalar kurular kiz daha ne sayiyim :cokkomik:
birde buranin geleneksel biryanisinden alirim sana :eek:
var mi canin ceken baska birsey sevimli gorunmem lazim sana :kptmya:

zeh

Daimi Üye
Tepki
694
Braun var bende,yıllardır kullanıyorum çok iyi ,yeni almış gibi maşallah diyeyim de nazar değmesin.

OP
P
Tepki
70
bugün epey bi dolaşıp araştırma yaptım. aslında biraz daha internette araştırıp alacaktım ama bekleyemedim :)) philips'in satin soft epilatörünü aldım. hem ıslak hem kuru yapılabiliyor. masaj başlığı da var. esas işime gelen şey de hijyenik olması oldu. içindeki bilmemne diski yüzünden ekstra hijyen sağlıyormuş. hipoalerjik mi hipoalerjenik mi ne.
aslında bi de satinperfect diye bi set vardı, aklımda kaldı ama onu da kızkardeşime almaya karar verdim. temmuzda dogumgünü var.
yarın deniycem epilatörü. biraz kullaniim yorum yazarım size de kızlar :)

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bugün epey bi dolaşıp araştırma yaptım. aslında biraz daha internette araştırıp alacaktım ama bekleyemedim :)) philips'in satin soft epilatörünü aldım. hem ıslak hem kuru yapılabiliyor. masaj başlığı da var. esas işime gelen şey de hijyenik olması oldu. içindeki bilmemne diski yüzünden ekstra hijyen sağlıyormuş. hipoalerjik mi hipoalerjenik mi ne.
aslında bi de satinperfect diye bi set vardı, aklımda kaldı ama onu da kızkardeşime almaya karar verdim. temmuzda dogumgünü var.
yarın deniycem epilatörü. biraz kullaniim yorum yazarım size de kızlar :)

Peki fiyatı canım ne kadara aldın..
Haydi bakalım hayırlı olsun.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar