Hamilemiyim Sizce :(

ketçap

Daimi Üye
Tepki
355
adetim 4 gün geçikti ayın 25ınde adet olmam lazımdı ama olmadım gene hüsrana ugrarım diye teste yaptırmadım.. Gögüslerım çok acıyor dokunamıyorum sizce bunlar hamılelık belırtisi mi ?

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Bazı bayanların adet öncesi de gögüslerinde hassasiyet olabiliyor canım bazıların da da hamilelik belirtisi olabiliyor .. Adet zamanında gögüslerinde hassasiyet olurmuydu ?? Yani kesin olarak hamilelik belirtisi diyemem ama yarın istersen bir test yaptır hem bu kadar geciktiğine göre eğer bebek filan varsa çıkar ..

OP
ketçap

ketçap

Daimi Üye
Tepki
355
tekrardan kötü bir sonuc alırım dıye çok korkuyorum ne test yapmaya neden kan testı yaptırmaya gonlum el verıyor cıkan sonuc beı uzucek bılıyorum herp böle oldu cunku :(
normaldede evet adet olurken goguslerım hassaslasırdı ama bu sefer kı baska gıbı ..yarın test yapayım bakalım sonuc ne cıkıcak..

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
benim göğüslerim ağrıyınca kesin adet oluyordum.
Eczaneden test al bence bende 2 hafta geçikti hüsranan uğrarım diye bakmamıştım ama hamileymişim:)

ecrinnn

Daimi Üye
Tepki
1.861
adetim 4 gün geçikti ayın 25ınde adet olmam lazımdı ama olmadım gene hüsrana ugrarım diye teste yaptırmadım.. Gögüslerım çok acıyor dokunamıyorum sizce bunlar hamılelık belırtisi mi ?

benim testim regl den önce pozitif oldugundan bilemedim hiç:acep: ama hiç gögüs hassasiyeti olmadı bende. bi yerlesme kanaması dedikleri sey olmustu. bide kasıklarıma sancı girmişti cok.

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
hamileliğin ilk haftalarında genellikle öyle hassasiyet olmuyor.. yani ne bende ne de çevremde hiç duymadım ama siz yinede bir test yapın..

OP
ketçap

ketçap

Daimi Üye
Tepki
355
benıde adetımın gecıkmesı bıraz kafamı karıstırdı normalde gununden gunune olurum ama goguslerımdede aynı hıssı anlayınca sasırdım yarın yapıcam test bakalım ayy ınsallah olur bu sefer ya husrana ugramak ıstemıyorumm artıkkk :mendil::mendil:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
bende 2 kere uğramıştım bu hüsrana 3. de oldu çok şükür pes etmemek lazım:utan:

mes32

Daimi Üye
Tepki
1.200
zamana bırak arkadaşım inş Rabbim zamanında verir.sıkma canını:ask:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar