Hamilelikte cilt kuruluğu yardımmm

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
Kızlar 2 bucuk aylık hamıleyım ilk gebelıgımde hıc böyle sorunlar yaşamadım ama bu ikinci gebeliğimde cilt kurulugu yaşamaya basladım normalde yağlı bır cılde sahıbım
yüzümde çok kuruluk olusmaya basladı arastırdım bır kaç yerı baska yerlerede sıcrayabılıyormus
önerebılecegınız bırseyler var mı bana

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
Merhaba canim bende hamileyim 9+4 deyim bendede ayni sorun var cene ve dudak cevremde belirgin bir sekilde hatta pulasmisti bide sag el bilegimden dirsegime dogru alt taraftan bi döküntü gibi bisey basladi krem suruyorum ama pek yaramiyor.disari cikmadigim halde ellerim hep catladi kremsiz duramiyorum nolacaksa boyle :snzdglsn:

Maşaaa

Daimi Üye
Tepki
15.490
16 haftalık hamileyim bende de aynı sorun var ben kimyasal ürünler kullanmama taraftarıyım avakado yağı kullanıyorum yüzüme vücuduma şimdilik memnunum tek problemim saç derim ona uygulama yapamıyorum hergün bebiş ler sağlıklı olsun da diğeri dert değil

OP
Aşk Sancısı

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
Merhaba canim bende hamileyim 9+4 deyim bendede ayni sorun var cene ve dudak cevremde belirgin bir sekilde hatta pulasmisti bide sag el bilegimden dirsegime dogru alt taraftan bi döküntü gibi bisey basladi krem suruyorum ama pek yaramiyor.disari cikmadigim halde ellerim hep catladi kremsiz duramiyorum nolacaksa boyle :snzdglsn:

benımde çene ve iki kaşımın ortasında çıktı kaşınıyor benımde döküntü oldu demek kı aynıyız , bende suan nemlendırıcı kullanıyorum
doktorum tahlıl ıstedı ne olur ne olmaz dıye bakalım dedı bende yarın kan verıcem bakalım altta yatan bır sebebı var mı insallah yoktur
ama sanırım arastırmalarıma göre cogu hamılelıklerde oluyormus kremlerle nemlendırıcılerle hafıflıyormus
hepimize çok gecmıs olsun :kalp:

OP
Aşk Sancısı

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
16 haftalık hamileyim bende de aynı sorun var ben kimyasal ürünler kullanmama taraftarıyım avakado yağı kullanıyorum yüzüme vücuduma şimdilik memnunum tek problemim saç derim ona uygulama yapamıyorum hergün bebiş ler sağlıklı olsun da diğeri dert değil

canım cınsıyetı ne acaba bebısının genellıkle erkek bebek hamılelıgınde goruluyormus ondan sordum
hımm avokado yagını duymadım ıyı geldıgını sen memnunmusun faydasını gordun mu peki
aynen canım ınsallah sağlıklı sekılde kucagımıza alırız bebıslerımızı :papatya:

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Ne kullanirsam kullaniyim duzelir gibi oluyor ama duzelmiyo catlak catlak bide kaniyor sanirsiniz ki disarda karda kışta calisiyormusum gbi evden cikamiyorum bile.cinsiyetode cok merak ediyorum basta saglikli hayirli evlat naaip etsin rabbim ama insan heyecanlaniyor lacinci haftada belli olacak acaba

OP
Aşk Sancısı

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
Ne kullanirsam kullaniyim duzelir gibi oluyor ama duzelmiyo catlak catlak bide kaniyor sanirsiniz ki disarda karda kışta calisiyormusum gbi evden cikamiyorum bile.cinsiyetode cok merak ediyorum basta saglikli hayirli evlat naaip etsin rabbim ama insan heyecanlaniyor lacinci haftada belli olacak acaba

aynen canım bende nemlendırıcı aldım hındıstan cevızı yağı aldım kaşınması geçer gıbı oldu ama halen izler kaldı :(
ilk bebişin mi senin bu
benim ikinci bir kızım var tabi ilk önce sağlıklı olması sonrada insan farklı duygu tadmak istiyor erkek olsun istiyorum ama nasip rabbım ne verirse kabulumuz

NaRTaneSi

Tepki
2.112
aynen canım bende nemlendırıcı aldım hındıstan cevızı yağı aldım kaşınması geçer gıbı oldu ama halen izler kaldı :(
ilk bebişin mi senin bu
benim ikinci bir kızım var tabi ilk önce sağlıklı olması sonrada insan farklı duygu tadmak istiyor erkek olsun istiyorum ama nasip rabbım ne verirse kabulumuz
Aynen canim rabbim saglikli sihhatli eli ayagi duzgun hayirli evlatlar nasip eylesin cumlemize insallah.evet ilk bebegim ayri bi heyecan var ama bulantidan duramiyorum istifar etmek cok zorrrr cok kotuuu:(:naslyni:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar