Hamilelik ve sonrasında oluşan cilt lekelerine son!

Arina

Daimi Üye
Katılım
3 Aralık 2009
Mesajlar
49.102
Tepki
50.485
Puan
113
Yaş
40
Konum
..
Hamilelik döneminde ve sonrasında ciltte oluşan lekelenmeler kuşkusuz büyük sorun.

Düzenli kullanıldığında anne adaylarının cildini güneşin zararlı ışınlarından koruyan Skincode 24h Cell Energızer Cream, leke oluşumunu engelleyerek hamileliğinizin keyfini çıkartmanızı sağlıyor.

Ayrıca hamileliği boyunca hiçbir koruyucu ürün kullanmayıp sonrasında cildinde lekelenmeler oluşan annelerimizi de unutmadık. Üzülmeyin! Çünkü Skincode sizleri de düşündü. “Uv Protective Whitening Cream spf 12” cildin renginde açılma sağlayarak düzenli kullanımla cilde doğal rengini kazandırırken, Skincode’un diğer leke bakım ürünü olan “Cool Whıte Essence” ise içeriğindeki maddelerin etkisi ile melanin oluşumunu önleyerek cildi aydınlatarak leke oluşumunu azaltıyor.

İçeriğinde renklendirici, koku verici ve koruyucu kimyasallar bulunmayan, hamilliğinizde veya sonrasında gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Skincode ürünleri renklendirici kimyasallar, koku verici parfüm, koruyucu katkı maddeleri ve hayvansal katkılar içermiyor.

ALINTIDIR!..
 

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Katılım
7 Ocak 2009
Mesajlar
1.411
Tepki
1.276
Puan
113
Yaş
41
Konum
istanbul
sağol şeker çok korkuyorum ben aslında cilt lekelerinden ama daha bişey yok şükür aksine yüzüm daha da yumuşacık ve parlak oldu hamilelikte inşallah da olmaz :D
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

    Üst