Hamilelik Belirtileri

yavda

Yeni Üye
Tepki
1
4. ayımızdı ve ben artık umutsuzluğa kapılmaya başlamıştım.Benim adet belirtilerim, hamilelik belirtileriyle aynıydı tek fark olarak göğüs uçlarım koyulaştı onun dışında biraz uyumaye meğil vardı.Adetim geçiktikten sonra özellikle sol gözümün kirpikleri karışmaya başladı.Adet dönemine yakın sanki olacakmışım gibi ağrılarım vardı ve sol kasığımda ağrılarım oldu.Göz bebeklerimde büyüme olmadı.Suratımda minik sivilceler çıktı normalde bir tane büyük bir sivilce çıkardı.Adet olacağım zaman çok sinirli olurum , hiç sinir yoktu ve çok çikolata ister canım iştahım kesildi, tatlı görmek bile istemiyordum.Adet belirtileriniz başladığında sakın umutsuzluğa kapılmayın çünkü belirtiler aynı ve bol bol dua okuyun.Birde ben bir yerde okumuştum ilişkiden önce sıcak suda oturdum ve ilişkiden sonrada kasıklarıma sıcak su torbası koydum.Umarım en yakın zamanda isteyen herkese Allah nasip eder.Sevgiler.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Şu kirpik olayını bende duymuştum daha önce

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
yaa ben çok rahatsızım.Kasıklarımda çok sancım var ölüyorum.Gece de midem bulandı çok başım dönüyor hamilemiyim acaba.18inde adet görecem daha var bugün ayın 13,ü. daha şimdiden belirtiler olur mu ki?

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
çokta uykum var sabah geç kalksam bile uykum geliyor bir saat sonra.Bayılıyorum uykudan gözümü açamıyorum

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Bende istiyorum. Bazende korkuyorum ne bileyim sanki bir yanım çok istiyor adetim yeni bitti benimde:)
İnşallah isteyen herkesin olur..
Sanki, biraz acele etmesem mi die de düşünüyorum....

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar