Hakan Akkaya Erkek Modası!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
mrzboR.jpg

Hakan Akkaya erkeği olmanın ayrıcalığını yaşayın, hayranlık yaratın!

13 yılı aşkın süredir moda tasarım sektörüne öncülük eden ünlü modacı Hakan Akkaya, erkeklere özel koleksiyonlarıyla dolabınızı baştan aşağıya yeniliyor.

Başarılı moda tasarım kariyeri boyunca Boyner Holding, Altınyıldız ve Sarar gibi sektörün öncü markalarının Tasarım Departman Yöneticiliğini üstlenen Hakan Akkaya, Nişantaşı’nda bulunan ofisinde kendi markasıyla “pret a porter ve haute couture”olarak adlandırılan şık hazır giyim koleksiyonları hazırlıyor.

D8R1DO.jpg

HAKAN AKKAYA markasıyla erkek kategorisinde kişiye özel koleksiyonlar tasarlayan Akkaya, aynı zamanda hazır giyim dünyasına sunduğu farklı dokunuşlarla sizi stil sahibi yapıyor.

Akkaya sihirli dokunuşlarıyla haftasonu giyeceğiniz spor ceketten smokine, takım elbiseden şorta her detayı dilediğiniz gibi tasarlıyor.

Pek çok ünlüyü giydiren Hakan Akkaya, 2012 yılında Who’s Next Paris ve Bread&Butter Berlin Fuarı’na erkek koleksiyonuna katılan ilk Türk tasarımcı oldu. Aynı zamanda 13 Ekim ve 15 Mart 2013 tarihlerinde düzenlenen Mercedes Benz Fashion Week’te Men in Black koleksiyonunda büyük ilgi gördü.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Yorum yapayım mı bitter :kptmya: neyse cıvımayayım da 1. ve 3. resimde arkadan gelen kıyafetler bir tık daha iyi öndeki poz verenlerin üçünü de al birini vur ötekine

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
kız twet attım Allah seni ne etmeye arkadakiler cidden iyiymiş hee :kptmya:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Yardırayım :D :D öhhöömm :kptmya:
Bu hakan akkayanın tarzını beğenmiyorum :hihh:
Açıkça komik olabiliyor bazen ona bile moda diyebiliyor :mad:
Erkek dedigin erkek gibi giyinir ne öyle pantolun altından kırmızı yeşil çoraplar :ne:
Aaaa azıcık adam gibi giyinin ayol :saplak: @nk83 gel destek ol :D yanarsak birlikte :kahkaha:

nk83

Admin
Tepki
83.515
(Bak bak bana bak şimdi ben bu pasla golü çakmam mı he )

Bende senin kafadayım bacım yalan yok şişşttt :hihh: ama Hakan Akkaya'yı tenzih ediyorum lafım meclisten dışarı onun moda bilgisiyle yarışamam :)yineçevirkazıyanmasınmuhabbetiyapanuyanıknksmilisi: :gul: Neyse ben sevmem arkadaş o ne be Victoria Beckham'a özenmiş gibi öyle daracık pantolon giymiş tipler türedi yada ne bileyim özellikle küçük almışta seneye de giysin gibi olmuş kısa paça pantolonlar falan ne ya beyim beyim kardeşini de getireydin bari :kahkaha: bizim zamanımızda büyük alınır arkadan gelen kardeş onu giyerdi şimdi öyle mi? Önce küçük kardeşe alınıyor ki seneye büyüğü giysin bir de ona moda desin diye :ne: bacım kırmızı çorap demiş haklı bak o hiç olmaz o benim rengim bir kere keserim antibakteriyel çoraplarını adamın gitsin gri giysin siyah giysin laci giysin ne bu kadınların gardolabına özenmek yahu kışşşt kışşt

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
(Bak bak bana bak şimdi ben bu pasla golü çakmam mı he )

Bende senin kafadayım bacım yalan yok şişşttt :hihh: ama Hakan Akkaya'yı tenzih ediyorum lafım meclisten dışarı onun moda bilgisiyle yarışamam :)yineçevirkazıyanmasınmuhabbetiyapanuyanıknksmilisi: :gul: Neyse ben sevmem arkadaş o ne be Victoria Beckham'a özenmiş gibi öyle daracık pantolon giymiş tipler türedi yada ne bileyim özellikle küçük almışta seneye de giysin gibi olmuş kısa paça pantolonlar falan ne ya beyim beyim kardeşini de getireydin bari :kahkaha: bizim zamanımızda büyük alınır arkadan gelen kardeş onu giyerdi şimdi öyle mi? Önce küçük kardeşe alınıyor ki seneye büyüğü giysin bir de ona moda desin diye :ne: bacım kırmızı çorap demiş haklı bak o hiç olmaz o benim rengim bir kere keserim antibakteriyel çoraplarını adamın gitsin gri giysin siyah giysin laci giysin ne bu kadınların gardolabına özenmek yahu kışşşt kışşt

Tamamen katılıyorum :D bacıma hiç yaa aaa kadınlarıda degiştirmeye çalışıyor sen o üzerindeki dar pantolları bize ver biz giyelim renkli çoraplarınıda mini etek altına liseli kızlar gibi çekelimki seksiliğimiz ortaya çıksın :ne: nediyom ben biri bizi durdursun konuşma tarzınıda begenmiyorum degişken bi tip ama neyse tipine falan laf etmim şimdi pıçaklancam ama moda konusunda bence hiç yaratıcı degiller şahsen bacımında dedigi gibi siyah gri laci çoraptan yanayım bende erkegin çokta renkli olması gerekmez ne öyle çiçekli böcekli gömlekler falan benim bile gardrobumda öle çiçek böcek rengarenk parçalar yok :D eskose gömlekten şaşmam veya düz renklerden karman çurmanlık abartılı buluyorum :hihh:
@Aşk Sancısı sende iki kelime bişe de kız :kptmya:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643

nk83

Admin
Tepki
83.515
Tamamen katılıyorum :D bacıma hiç yaa aaa kadınlarıda degiştirmeye çalışıyor sen o üzerindeki dar pantolları bize ver biz giyelim renkli çoraplarınıda mini etek altına liseli kızlar gibi çekelimki seksiliğimiz ortaya çıksın :ne: nediyom ben biri bizi durdursun konuşma tarzınıda begenmiyorum degişken bi tip ama neyse tipine falan laf etmim şimdi pıçaklancam ama moda konusunda bence hiç yaratıcı degiller şahsen bacımında dedigi gibi siyah gri laci çoraptan yanayım bende erkegin çokta renkli olması gerekmez ne öyle çiçekli böcekli gömlekler falan benim bile gardrobumda öle çiçek böcek rengarenk parçalar yok :D eskose gömlekten şaşmam veya düz renklerden karman çurmanlık abartılı buluyorum :hihh:
@Aşk Sancısı sende iki kelime bişe de kız :kptmya:

Bence de dur bacım lise mise oralar karışık hiç girme sen çıkamayız gitmeyelim gece vakti disipline iki bacı kolkola :nazo:

Yok ben korkuyorum valla 2025 yazında karı koca elbise değişimine başlayacak rezil rusva olacağız :kptmya: Allah şaşırtmasın derler yani birgün plili eteğimi arayacağım bir bakıcam en olmayacak yerde adam giymiş savunması da şu bugün toplantı var şık görünmem lazım eteğe uygun fuların var mı hayatım diye o zaman işte gerçekten şişe tak bir ters bir düz Allah ne verdiyse şişle gitsin :ko ( çok coştuk bacım başımıza birşey gelmesin :gul: )

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Ben deil aşk olsun yaparmıyım ben sana öle şeyler :kptmya:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Bence de dur bacım lise mise oralar karışık hiç girme sen çıkamayız gitmeyelim gece vakti disipline iki bacı kolkola :nazo:

Yok ben korkuyorum valla 2025 yazında karı koca elbise değişimine başlayacak rezil rusva olacağız :kptmya: Allah şaşırtmasın derler yani birgün plili eteğimi arayacağım bir bakıcam en olmayacak yerde adam giymiş savunması da şu bugün toplantı var şık görünmem lazım eteğe uygun fuların var mı hayatım diye o zaman işte gerçekten şişe tak bir ters bir düz Allah ne verdiyse şişle gitsin :ko ( çok coştuk bacım başımıza birşey gelmesin :gul: )

Yok sen rahat ol yardır bacım nasıl olsa kabak aşk sancısına patlıycak :kptmya:
ayy sorma tam bir facia olur heee :D :kptmya: düşünsene biz erkek reyonunda kadife ceket denerken kocalarda bayan yerinde şşu küloplu çorapmı iyi bumu iyi diye bize elinde getirirken aman Allahım :D valla şimdi bacım modacılarında hakkını yimemek lazım cehenneme odun lazımki cennettekiler üşümesin yorumuncıngınıcıkaranbittersmilisi :kahkaha:

nk83

Admin
Tepki
83.515
Yok sen rahat ol yardır bacım nasıl olsa kabak aşk sancısına patlıycak :kptmya:
ayy sorma tam bir facia olur heee :D :kptmya: düşünsene biz erkek reyonunda kadife ceket denerken kocalarda bayan yerinde şşu küloplu çorapmı iyi bumu iyi diye bize elinde getirirken aman Allahım :D valla şimdi bacım modacılarında hakkını yimemek lazım cehenneme odun lazımki cennettekiler üşümesin yorumuncıngınıcıkaranbittersmilisi :kahkaha:

Çorabın olmadık yerde kaçarsa oje sür durur birader derlermiş :kptmya: neyse kapanışı bacım yapmış olsun öldüm gülmekten daha birşeycik demem bu söze noktaaaaaaaaa:kahkaha:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Rtük amcaadan uyarı gelıcek bence bırazdan :ko
:kptmya: yok kız bişe olmaz :D
Çorabın olmadık yerde kaçarsa oje sür durur birader derlermiş :kptmya: neyse kapanışı bacım yapmış olsun öldüm gülmekten daha birşeycik demem bu söze noktaaaaaaaaa:kahkaha:

yeter bu kadar çenebazlık bencede :D

topa tutcaklar yohsam fanları falan varsa bu modacının mazallah gerçi kim bunu fanlarına ekler bilmemki :kptmya: ayarıkaçanbittersmilisi :D
Arkadaşlar not düşeyim :D
Not; Fancılar eğerki benim üstüme gelirseniz vallayi 46'lık raporum var Allah yarattı demem oka :kahkah::kahkaha:

ben yırttım sanki bacım başının çaresine bak

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar