Güzel mi güzel renkli maskaralar

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
- Yeşil ve mavi gözlere mor ve mürdüm çok yakışıyor. Gözün rengini daha fazla vurguluyor.
- Kahverengi gözlere sahipseniz, lacivert rengi kesinlikle deneyin.
- Yeşil ve ela/bal renkli gözlerde ise kahverengi maskaranın duruşu bir başka oluyor.

YSL Volume Effet Faux Cils Mascara

mascara-volume-effet-faux-cils-b.jpg

Bu maskaranın en önemli sırrı, sahip olduğu 3'lü film kompleksi:. Dolgunluk için kaplayıcı bir film, kıvrım için besleyici bir film ve kalıcı etki için sabitleyici bir film.

Özel fırçası farklı çaplara sahip naylon fiberler içerdiğinden, sürdüğünüz andan itibaren kirpiklerinize maksimum dolgunluk sağlıyor. Maskaranın 8 rengi bulunuyor.

Guerlain Divinora Mascara Maxi Lash

PAR-040122_b.jpg

Yumuşak ve esnek formüllü maskara, kirpikleri 3 boyutlu olarak kavrıyor ve anında dolgunluk kazandırarak kıvırıyor.

Ayrıca içeriğinde bulunan ıhlamur özlü koruyucu tabaka kirpiklerinizi koruyor, kuruyup dökülmelerini önlüyor. Bu maskaranın siyah, mor ve mavi tonları bulunuyor.

Estee Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Mascara

lauder2.jpg

Cüretkar derecede dolgun, cömertçe yukarı kaldırılmış ve hacim veren maskaralarda karşılaşılan topaklanma ya da bulaşma sorunu olmadan mükemmel kirpikler yaratan, çığır açan maskara... Patentli formülü, dağınık kirpikleri bile dolgun ve şehvetli hale çevirebilen balmumu ve pigmentlerden oluşan bir birleşim içeriyor.

Chanel Exceptionelle Mascara

chanel+exceptionnel+mascara-1.jpg

İnce mikro taneleri içeriyor. Özellikle gece makyajı için ideal. Dört renk seçeneği bulunuyor: Siyah, kahverengi, mavi ve mor.

Maskaranın dokusu, yumuşacık ve fiber fırçası sayesinde en kısa kirpikleri bile boyama özelliği gösteriyor.

Dior Diorshow Iconic Mascara

Dior-Diorshow-Iconic-Mascara.jpg

Yelpaze şeklinde kirpiklerini uzatmak isteyenlere… Kirpik kıvırma aleti görevi gören fırçasıyla eğimli olmasından dolayı hiç görülmemiş bir kıvırma ve uzatma efekti yaratıyor.

Çok yumuşak ve elastik uçları, kirpikleri mükemmel bir şekilde tarıyor ve teker teker ayırıp, uzatıyor. Siyah, kahverengi ve mavi renkleri bulunuyor.

Alıntıdır!

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Renklı maskara bende yakısmamasına ragmen ara ara kullanırım.

Bana gore renklı maskara en cok sıyah goze ve koyu kahve goze yakısıyooooo:sigara:

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
renkli maskara hiç kullanmadım kullanmam da...siyahtan asla şaşmam..zaten benim tüm göz makyajım siyahtır..başka rek kalemde kullanmam far da..ya siyah ya gri..

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben Dior'un siyah mascarasını kullanıyorum. Renkli olarak mürdüm, mavi, kahverengi ve yeşil çok sık olmamakla beraber kullanıyorum. Onları da Oriflame'den almıştım; ama kaliteli mascara kadar etkili renk vermiyorlar. Ara sıra değişik renk kullanmak hoş oluyor.-hmm

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Denemeni tavsiye ederim ilknurcum:eek: Gerçekten değişik ve güzel gözüküyor.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
oouyyyy seker pembesi varmı ariş :D
bayılırım -hmm
pylasm icin tesekkrler

OP
Arina

Arina