Güzel kizimin dogumu

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
her defa anlatdikca cok heyecan geciriyorum.ben ilk bebeyimi 3 aylikkken kayb etdim.kanimda mikrop vardi.tedavi olunuyodum.doktor sakin hamile kalma demisdi.tedavi sonuclarini beklerken,vaktimden geciyordu.heyecanla test aldim.yokladim,pozitiv gorunce aglayimmi gulimmi bilemedim.korkuyordum,bunuda kayb etmekden korkuyordum.heyecanla ilk anneme soyledim ama o da ne soyleyeceyini bilmedi.zavalli annem cok korkmusdu.tedavi sonucu guzel cikdi,canim kizim geliyordu.cok zor hamilelik gecirmisdim.annemlerde kaliyordum.
bir gun aralik11den 12 sine gecen gece kalkdim sanki yatagima idrar yapdim sandim.benden sular akiyordu.hemen anne diye seslendim .annem yatakdan firlayib yanima kacdi.anne benden su akiyor dedim,annem hemen hastaneye gitmek lazim dedi.,hayir dedim kocam gelmeyine bir yere gitmem dedim.hemen canimi aradim.kos gel,kizimiz geliyor dedim.telefonun obur ucunda aglamaya basladi.o ordan agliyor bende burdan.tatmam heyecanlanma hmen geliyorum dedi.biz hastaneye gidinceye kadar kocam taksiyle hastanenin onune catmisdi bile.onu gorune aglamya basladim.ellerini sikdim,cok korkuyorum dedim.canim benim korkma ben burda olucxagim,bir an bile ayrilmam,allaha dualar edeceyim.doktorlar beni goturduler suyum akiyirdu diye hemen dogum masasina cikardilar.sancilarim gitdikce artiyordu,dayanamiyordum1.11 saat masada kaldim,doguramiyordum,sezeryana alacagiz dedi doktorlar.ama allah yardim etdi dogurdum yavrumu,allahim hemen baka bilirmiyim diye sordum,kizimi goysume koydular,agliyordu,onu gorunce butun agrilarimi unutdum.allahim sana cok sukur bu benim kizimmi yani.hemen kocama haber verdiler.kizimi onada gosterdiler.allahim bu nasil bir muciúe insan! her seqi unutd5ruyor.canim kiz©m,o ben)m bu du.yada her seyim.allah ic kimseyi cocuksuz koymasin insallah.her kes tatsan sirinfiyini.
@canim b/bek bek.eyen ar)adaslar+m her kmse arzu ediyorum bu guzel ani tatmayi.allah hepinize nasip etsin insall!h.butun kalbiml/ diliyoòum.
bu"da beni' dogum ¨ikayem[­COLOR]

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin bitaneeemm ayyhh okurken cok heycanlandım ve inan gözlerim doldu ...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar