Grinin Elli Tonu'nda Nükhet Duru sürprizi

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.517
1423642693278.jpg

Grinin Elli Tonu'nda Nükhet Duru sürprizi

E.L James'in tüm dünyada satış rekorları kıran 'Grinin 50 Tonu' kitabının beyazperde uyarlaması da tıpkı romanı gibi büyük yankı uyandırmaya devam ediyor.

Türkiye'de geçtiğimiz hafta vizyona giren 'Grinin 50 Tonu'nu izleyenler bir sürprizle karşılaştılar. Filmdeki sahnelerden birinde The Weeknd'in Often şarkısı çalıyordu. Şarkıdaki dikkat çeken sürpriz ise altyapısında Nükhet Duru'nun 'Ben Sana Vurgunum' şarkısının çalınması oldu. Nükhet Duru'nun eski plak kaydındaki sesi dijital ortamda deforme edilerek, şarkının 15. saniyesinde izleyiciyle buluştu. İlk anda fark edilmeyen 'Ben yine sana vurgun' sözleri dikkat edildiğinde anlaşılıyor.

'Grinin 50 Tonu' filminin müziklerine imza atan Kanadalı trip hop prodüktörü The Weeknd, özellikle son dönemlerde sıkı bir hayran kitlesine ulaştı. Often şarkısı ise Youtube'da 30 milyon izlenmeyle rekor kırdı.

İşte Nükhet Duru'nun konuya dair açıklamaları...

Elbette sadece sesimden etkilenerek bir R&B bestecisinin şarkı yapması mutluluk verici. The Weeknd, internet sitemde beni keşfetmiş ve bütün şarkılarımı sevmiş. Özellikle 'Ben sana vurgunum'u erotik bir tınısı olduğu için çok uygun bulmuş.

Bizimle iletişim kurdular, şarkının kullanımı için izin de aldılar. Ayrıca albümde 'Nükhet Duru' ismine de yer veriliyor. Kendisiyle henüz tanışmadık ama ilk fırsatta bir araya geleceğiz.

Dünya standartları çerçevesinde bir ödemede bulundular. Ayrıca bestenin sahibi Ali Kocatepe için de aynı şekilde görevlerini yaptılar.

Açıkçası beni rahatsız etmedi. Çünkü prodüktörün bir hayali vardı ve bunu gerçekleştirmek, o hayale daha da erotizm katmak adına böyle bir karar alınmış.

Kaynak: Hürriyet

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
Kadin bedenini obje olarak kullanan ve bunun uzerinden para kazanmaya calisan filmleri ve dizileri izlemeyelim. Filmlerde ve dizilerde siddete nasil karsiysak bunada karsi durmaliyiz. Hem o kadar saçma ki , o kadar olur , şarkının kim tarafından söylendiği hiç farkedilmiyor , bununla gurur mu duyuyorlar enterasan doğrusu :mad:

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.517
Nükhet Duru izin vermiş ama bu konuyu hiç dillendirmemiş sanırım öyle duydum. Bende sevmiyorum bu tarz ve bunun dışında fazla şiddet kan öldürme işkence vs içeren filmleri. Aramızda Kalmasın programında Jess de demişti o tarz sahnelerin kafamda bir resim olarak kalmasını istemiyorum beni rahatsız ediyor vs o yüzden izlememeyi tercih ediyorum diye haklı bence...

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Nükhet Duru izin vermiş ama bu konuyu hiç dillendirmemiş sanırım öyle duydum. Bende sevmiyorum bu tarz ve bunun dışında fazla şiddet kan öldürme işkence vs içeren filmleri. Aramızda Kalmasın programında Jess de demişti o tarz sahnelerin kafamda bir resim olarak kalmasını istemiyorum beni rahatsız ediyor vs o yüzden izlememeyi tercih ediyorum diye haklı bence...

Merak ettiğimden izledim gerçekten hiç bir film değeri taşımayan sadece cinsel içerikleri bol olan bir filmdi.Şahsen tercihim olamaz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar