Gözaltı Morlukları ve Torbaları İçin Doğal Bakım

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çay Kürü

Zambak, papatya, ıhlamur ve lavanta çaylarıyla yapılan güzellik kürleri gözlerdeki yorgunluk , şişlikleri ve morarmaları gideriyor.
Bunun için örneğin bir tutam ıhlamuru 1 çay fincanı kaynar suya ilave edip 10 dakika bekletin. Süzüp soğumaya bırakın. 2 makyaj pamuğunu çaya batırıp göz kapaklarınıza uygulayın. 10 dakika bekleyip, yıkayın.

Patates Kürü

2 dilim çiğ patatesi göz kapaklarınıza yerleştirip 15 dakika bekleyin. Yıkayıp kurulayın.

2 poşet çayı yarım çay fincanı kaynar suda 15 dakika demlendirip soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın. Göz kapaklarınızın üzerine yerleştirip 10 dakika bekletin ve yıkayın.

g%C3%B6z-alt%C4%B1-morluklar%C4%B1-nedenleri.jpg

Gözaltı torbaları için

2 çay fincanı kaynar suya 2 çorba kaşığı fındık yaprağı ekleyip 15 dakika bekletin. Süzüp buzdolabında soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın ve göz kapaklarınızın üzerine yerleştirin. 10 dakika bekletip yüzünüzü yıkayın.
Bir bardak kaynatılmış rezene çayını soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp göz kapaklarınıza yerleştirin ve 15 dakika bekleyin.

Gözaltı morlukları için

Papatya çayı ya da lavanta çayını soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın. Göz kapaklarınıza uygulayın. ayrıca muhakkak 25 yaşından itibaren göz çevresi için krem kullanılması gerekir…

ALINTIDIR!

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
Papatya çayı ya da lavanta çayını soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın. Göz kapaklarınıza uygulayın. ayrıca muhakkak 25 yaşından itibaren göz çevresi için krem kullanılması gerekir…

Bize neden kimse bişey demedi yaaa
haksızlık bu

possessionss

Yeni Üye
Tepki
1
Bir yerde okumuştum gözaltı morlukları ilk kılcal damarların göz derisine çok yakın olmasından kaynaklanıyormuş. nem lazım tabiki ,yine bol su içilmeli :) İlerisi için yeni nesil lpg öneriyorum ben. çok yararlı uygulamaları var uykunuzun düzenli olmasına da dikkat edin..

nilaysss

Yeni Üye
Tepki
2
en yakın arkadaşımda birebir farkı gördüm ben possessionss bahsettiği yeni nesil lpg ile ilgili. o yüzden -ciko ben de senelerdir en büyük sorunum olan gözaltı morluklarım ve torbalarım için randevu aldım.

damla1985

Yeni Üye
Tepki
0
ben göbeği halletim nilaysss'ın bahsettiği yeni nesil lpg ile ama gözümle gördüm gözaltı morluklarını nasıl yok ettiğini tavsiye ederim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar