Göz altı çukurlukları

mrv

Üye
Tepki
22
merhaba kızlar
benim sorunum gözümün altındaki çukurluklar ama morluk yok sadece hafif bir çukurluk. ama yüzüm toplu olduğu için bu az olan çukurluklardan kurtulmanın yollarını aradım
kesin bir çözüm bulamadım daha çok morluk için bilgiler fazla
aktarların da önerdiği kremleri netten araştırıyorum kırışıklık için flan diye çıkıyor ama bir kaç bilgiyi sizinle paylaşıp düşüncelerinizi almak istedim
bir sitede bayan arkadaşn kullanımına göre sadece çukurlk için arı sütü polen bal karışımını kullanmş ama aktara soruorm onun gözle bir ilgisi olmadığını söylüyor kilo almş dolmuştur diyor sitede bayan arkadaşımz kilo almadığınıda söylüyor en mantıklısı bu gibi gelsede direk çözüm olup olmaması hakkında kararsızm
bir diğer aktarda semo squalene önerdi göz altlarıma sürersem hücre yenileyici özelliğinden dolayı faydası olurmuş
saf arı sütü
kayısı çekirdeği kremi
at kestanesi kremi
kayısı yağı
gibi şeyleride önerenler oldu

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim bilmiyorum malesef doktora falan gözüktünmü cukur olusumu seni rahatsiz ediyor:ates:

OP
M

mrv

Üye
Tepki
22
gözükmedm çok önemli bi sorun gibi durmadığı için bitkisel yollarla çözebilirim diye düşündüm

tuana

Aktif Üye
Tepki
93
Cnm beyaz peynir yiyenlerin göz altları şişkin olur diye duymuştum tv de yararı olurmu bilmem ama dene istersen zararı olmaz

Sevgin

Yeni Üye
Tepki
1
ben kac kere ayni sikayetten doktora gittim,, bir tanesi odem var dedi ama goz alti sisligim yok ki tam tersine cukurluk ve koyu bir halka olusuyor... renk acici kremler kullandim disardan takviye etmeye calistim ama olmuyor,,ari sutu bal polen igrenc karisimini ictim alakasi yok sadece pazarlamadan baska bir sey degil..sadece goz altina nasi iyi gelebilir ki zaten,, zaman kaybi.... sorun icerde disardan takviyeyle bi sey olmaz,,,3 ayri doktor bile cozum bulamiyorsa bilmiyorum naparim.. ama ben sinuslerle ilgili oldugunu dusunuyorum artik, nemli hava kesinlikle zarar veriyor.

bitkiseli

Yeni Üye
Tepki
12
Sorunun genetik veya iç hastalıklardan kaynaklanmıyorsa, gözaltı çukuru için taze inciri ikiye bölüp gözlerde bekletmenin faydası oluyor diye duymuştum..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar