Gönderdiğiniz Maili Geri Alma

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

• Öncelikle gönderdiğiniz iletiyi açın.
  • Daha sonra üst kısımdaki menülerden ” Eylemler/ Bu iletiyi geri çek ” yolunu izleyin.
outlook-mail-cekme-1.jpg

• Küçük bir pencere açılacaktır. Bu pencerede ” Bu iletinin okunmamış kopyalarını sil ” seçeneğini işaretliyip ” Tamam ” butonuna basın
outlook-mail-cekme-2.jpg

• İşleminiz başarıyla gerçekleştirilmiştir ve mail geri alınmıştır.

Birçok kişi böyle bir özelliği çok istemiştir. Birisine mail yolladıktan sonra birden ya birşeyi hatalı yazdığını görür ya da birşey yazmayı unuttuğunuzu fark edersiniz.Ancak yapıcak birşey yoktur.Çünkü mail yollanmıştır.İşte artık Gmail kullanıcıları için bu geçerli değil.Gmail’in yeni bir özelliği sayesinde mail yolladıktan 5 saniye sonra mail göndermeyi iptal edebilirsiniz ve böylelikle mail gitmemiş olur.Bu özelliği aktif etmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Bu özellik şuan için Türkçe dilinde mevcut değil.Bu özelliği aktif etmek için Ayalar‘dan Dil’i English (US) yapmanız gerekiyor ardından Gmail Labs butonuna tıklayıp :

Açılan sayfada Undo Send özelliğini Enable yapıp kaydettikten sonra bu özellikten artık sizde faydalanabilirsiniz.Daha sonra Settings bölümünden dili tekrar Türkçe yapabilirsiniz.

alıntıdır

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben bunu çok yapmıştım:kptmya::kptmya:

Ama tabii karşı tarafa gittiği oldu :ilknur::ilknur:

Rüzgarcım bu gmail değil, outlook.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
hmm.. yazıda gmail diyorda canım ondan dedim.. bende işyerinde outlook kullanıyorum... burdan faydalanırım artık geri almak istediğimde öğrenmiş oldum...

Hııı anladım:D:D

bende nasıl okuduysam:kptmya::kptmya:

Ben bilgisayarımdaki outlook'umu gmailden de yönlendirdim. Valla hiç burdan çek demedim; ama normal maillerde maalesef karşı tarafa gidiyor yani. Şahit oldum:dusun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar