Göğüslerini Haplarla Büyütenlerin Paylaşım Alanı

ZERENCİK

Daimi Üye
Tepki
676
Kızlar birşey sorucağım. Şu göğüs büyültme haplarından kullanan var mı?:utandim:

dr_ns35

Yeni Üye
Tepki
1
:dusun: peki kremler nasılll sanki onların sistemik etkisi olmazmış gibi geliyo :dusun:
actibreast gibi mesela ???

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
sizi kıskanıyorum :cirla:
ben küçültmeye çabalarken siz büyütmek istiyorsunuz

çocuğum olana kadar küçüktü ve bu halinden hiç şikayet etmemiştim
ama doğumdan sonra süt doldu tabiki
2 sene emzirdikten sonra kızımı sütten kestim ama süt üretimim durmadı prolaktin hormonum yüzünden
ve şimdi silikonlu silikonlu dolaşıyorum ortalıkta :hihi:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım hamile kaldıktan büyür diyorlar. Ben de o anı bekliyorum:kptmya: Peki doğumdan sonra eski hallerine dönmüyor mu? Merak ediyorum:) :dusun:

ecebaby

Yeni Üye
Tepki
1
Canım hamile kaldıktan büyür diyorlar. Ben de o anı bekliyorum:kptmya: Peki doğumdan sonra eski hallerine dönmüyor mu? Merak ediyorum:) :dusun:

canım benim üzgünüm ama pek heveslenme benimkiler hala küçükler 5 yaşında kızım var ayrıyeten 2 ve 3 er aylık olmak üzere iki hamilelik daha geçirdim düşükle sonuçlandı ne hamileyken ne emzirirken nede sonrasında :aglayan:bi büyüme oldu

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
canım benim üzgünüm ama pek heveslenme benimkiler hala küçükler 5 yaşında kızım var ayrıyeten 2 ve 3 er aylık olmak üzere iki hamilelik daha geçirdim düşükle sonuçlandı ne hamileyken ne emzirirken nede sonrasında :aglayan:bi büyüme oldu

Canım sağol cevabın için. Öncelikle geçmiş olsun. Kızını da Allah bağıslasın canım.

İşte bizimki bir umut hayatım:) Ya olursa diye.:dusun:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Vallahi herkes büyür diyor. Bekleyip görücez. Fakirin yeni senesi tükenmezmiş:D

Tepki
89
benim göğüslerim de çok küçüktü,hamilelikte ve emzirirken 2 beden kadar biyidi,sütten kesince eski halinden daha da küçüldü.kremler ve haplarla büyümez,tek yolu protez taktırmak

fozeksis

Yeni Üye
Tepki
0
ben sistematik kullandım.. ve hiç bi işe yaramadı...
boşuna kimbilir ne kadar kimyasal girdi vücuduma :((

aleyna

Aktif Üye
Tepki
222

benimkilerde küçük 4 yasında oglum var emzirmeyi bırakınca koltuk altıma kadar sisti ama süt gidince tekrar eski haline döndü:eek:ys:

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
valla benimn göüslerim iri çok şikayetciyim neden büyütmek istiyorsunuz anlamıyorum yani ileride bunu yaşlılığı var taşıması kolaymı olacak sanki

aleyna

Aktif Üye
Tepki
222
valla benimn göüslerim iri çok şikayetciyim neden büyütmek istiyorsunuz anlamıyorum yani ileride bunu yaşlılığı var taşıması kolaymı olacak sanki

tamam seninki demek cok büyük sıkayetci olduguna göre bizde büyütöek derken silikonlu göğüsler gibi olsun demiyoruz biraz toparlansın istiyoruz yoksa büyügüde iyi degil yani:sila:

Recaa

Yeni Üye
Tepki
4
sütten kesilince küçülmemesi için önceden düzenli göğüs sporları işe yararmı acaba.hani sönmezler belki:lilav:

thunderstruck

Yeni Üye
Tepki
0
göğüs büyütmek için estetik ameliyatı yaptırmak istiyorum , fakat riskleri var mıdır bilmiyorum , olumlu sonuç alır mıyım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar