Göğüsler Hakkındaki Gerçekler

Tepki
8.216
fft2mm661876.jpg

Cosmopolitan dergisi, göğüslerle ilgili bilinmeyen gerçekleri masaya yatırdı

UÇLAR ARASINDA UÇURUM

Tıpkı göbek delikleri gibi, göğüs uçları da farklı tip ve boyuta sahip... Hiç kimsenin göğüs ucu, bir başkasınınkine benzemiyor.

Göğüs uçlarının içe dönük olması, normal kabul edilse de kadınların sadece yüzde 20’lik bir bölümünde görülüyor.

İnanması zor gelebilir ama bazı kadınların üçüncü bir göğsü daha olabiliyor.

Çoğu zaman varlığı bilinmeyen ve koltuk altına yakın bir yerde bulunan bu gelişmemiş göğüs, ancak hamilelik döneminde büyüdüğü zaman fark ediliyor.

UYARILINCA BÜYÜYORLAR

Göğüsler de tıpkı penis gibi uyarıldıkları zaman büyüyor; yani erekte oluyorlar. Uyarılan göğüs ucu 1.2 santim kadar uzuyor.

Göğüs uçlarının etrafındaki minik kabarcıklar ise ‘Montgomery Bezleri’ diye adlandırılan küçük salgı bezleri...

KOŞARKEN İNİP ÇIKIYOR

Siz koşarken göğüsleriniz, yaklaşık 20 santimetre yukarıya çıkıyor, iniyor ve bu sırada 8 rakamına benzeyen bir hat çiziyor. Ağır çekimde tekrar tekrar izlenen kayıtlara göre, bu hat şöyle bir orana sahip oluyor: Yüzde 50 yukarı-aşağı, yüzde 22 sağa-sola, yüzde 27 içe-dışa.

İKİZLER AMA FARKLILAR

ABD’de bir plastik cerrahi derneği tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre; çoğu kadının iki göğsü arasında hafif bir boyut farkı bulunuyor. Genelde sol göğüs diğerinden büyük oluyor. Uzmanlara göre bunun nedeni; sol tarafın, ergenlik çağında daha fazla ös******e maruz kalması.

BİKİNİNİN İÇİNE DE GÜNEŞ KREMİ

Güneş kreminizi mutlaka bikininizin üstünü giymeden önce sürün ve sadece açıkta kalan kısımları değil, bikininin altında kalan yerleri de iyice kremleyin. Sanılanın aksine pek çok bikiniyle mayonun kumaşı güneş ışınlarını geçirir ve sadece belli bir oranda koruma sağlar.

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
teşekkürler paylaşım için
heracım maşallah de kız
çocuk yok galiba
olunca o göğüslerden eser kalmıyor
tadını çıkar:hihi:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
Bilgiler için teşekkürler tatlişkom :huhuu: Göğüs önemli Dolgun göğüs seviyorum ben çok şükür benim cicişlerimde dolgun dolgun bikini giyince dekolte giyince dikkat çekiyor :1::1::1::1:

aşkitom maşallah sana...:dertli:

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
heracım kusura bakma konuk sayfana yeni baktım az çok okudum yazdıklarını çocuk yokmuş öğrendim
seni tanıdığıma sevindim
oraya yazıcaktım ama konu kapanmış

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Siz koşarken göğüsleriniz, yaklaşık 20 santimetre yukarıya çıkıyor, iniyor ve bu sırada 8 rakamına benzeyen bir hat çiziyor. Ağır çekimde tekrar tekrar izlenen kayıtlara göre, bu hat şöyle bir orana sahip oluyor: Yüzde 50 yukarı-aşağı, yüzde 22 sağa-sola, yüzde 27 içe-dışa.

Bu arastirma cok ilginc. :hihi:

H

Hera

Misafir
elasu :1: metisim enisem :hihi: Flamingoommmmm :cokkomik: teşekkür ederim kızlar yok yookkk bebeiş bende daha olunca artık ne hale gelecekler bilmmeeeemmmmmm :1: -rgulu yandıkkk :zuzu:

N

NilayG

Misafir
:):) tşk ederiim bilgi için ama "tekrar tekrar izlenen kayıtlar" kısmına çok güldüm. :):)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar