Gögüs büyütmek için kesin cözüm bu tarif

Tepki
26
merhabalar .. ben yaklasık 3ay önce basladım .. ve sonuc aldıgıma ınanıyorum.. 2 cocuktan sonra goguslerım yok oldu .. zaten kucuktu.. ve uyguladıgım tarıf ıse yaradı ... suan cok mutluyum anlatamam... sızlerle paylasmak ıstedım... sabah aksam 1su bardagı rezene ıcıyorum. aksam yatmadan once mersın yagı masajı yapıyorum 5 dakıka. sıyah uzum cekırdegı tozu yarım kase yogurda karıstırıp yıyorum.. serbetcı otu cayı gunde 2bardak iciyorum ..ve gogus olcüsü 68 di suan 75 oldum ...dolgunlastı serlestı ve buyuyo ..ınanın bana bu gercek baska seylerle zaman harcamayın ... bu tarıfın yan etkısıde yok suana kadar bana hıcbır sey olmadı dogrusu .tesekkurler ıse yaraması ıcın duzenlı kullanın bırakıp bırakıp tekrar baslamayın uzun sure kullanmak lazım sonuc almak ıcın en az 3 ay ve sonrası ıcın kesın cozum bu:utan::utan:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
benimkiler büyümesin diklessin yeter:utandim:
ha birde ben bu malzemeleri burda nasil bulucam yaa cay kolayda gerisini bulamam sanirim:beyazbayrak:

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
ben zar zor kücültürdüm aman yok eksık kalsın valla :D

OP
fosforlu
Tepki
26
benım tarfımdan kullanıldı test edıldı...ıse yarıyor ..hıc 1yan etkı olusmadı...tereddut etmeden tavsıye ederım...rezene cayı mersın yagı masaj anason yagı masajda cok etkılı ...küc ..kara üzüm cekırdegı tozu:beyazbayrak::utan::utan:

N

NilayG

Misafir
rezeneyi ben de duymustum ama digerleri cok ilginc.Bilmem denemeden bilemeyiz

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar