Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Glass (18 Ocak)

Konu, 'Vizyondaki filmler' kısmında nk83 tarafından paylaşıldı.

 1. nk83

  nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

  Kayıt:
  24 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  64.815
  Beğeniler:
  84.063
  fhgjhjkjklfghj.jpg

  Glass

  M. Night Shyamalan, inişli çıkışlı performansı olan yönetmenlerden biri... Ama üretken ve çalışkan bir sinemacı olduğu için başarısızlıklarını çok çabuk unutturuyor; iyi filmleriyle akılda kalmayı başarıyor. Sinemaseverlerin merakla beklediği “Glass” onun son yıllardaki en iddialı projelerinden biri... “Glass”, Shyamalan'ın daha önceki iki filminde yer alan karakterleri buluşturan bir hikâyeye sahip.

  “Ölümsüz” (Unbreakable - 2000) ve “Parçalanmış”ın (Split - 2016) geçtiği hayali bir evrendeyiz... “Unbreakable”daki Elijah Price (Samuel L. Jackson) ile David Dunn (Bruce Willis), “Split”in 24 farklı kişiliğe sahip ana karakteri Kevin Wendell Crumb (James McAvoy) ile buluşuyor. Sarah Paulson'ın psikiyatrist Ellie Staple'ı canlandırdığı filmde “Parçalanmış”tan hatırladığımız Anya Taylor – Joy da Casey Cooke karakteriyle bir kez daha karşımıza gelecek.

  Gösterim tarihi: 18 Ocak