Gizem'in 5 odalı, 5 banyolu evi

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
gzm%20(4).JPG

GİZEM'İN 5 ODALI, 5 BANYOLU EVİ

Yaz aylarında evlenmeyi planlayan ünlü manken Gizem Özdilli ve sevgilisi Ufuk Ataç, ayın yarısını Ankara’daki, diğer yarısını da İstanbul’daki evlerinde geçiriyor.

gzm%20(5).JPG

spacer.gif

Çift, Ankara’da bir rezidansın 30’uncu katında yer alan dubleks dairelerini düğün öncesinde dekore etti.

gzm%20(10).JPG

Özdilli, beş odası ve beş banyosu bulunan, etrafı camla çevrili evinin kapılarını geçtiğimiz günlerde bir dekorasyon dergisi için açtı.

gzm%20(7).JPG

Özdilli’nin evini çok beğenen yakın arkadaşı Demet Akalın, sevgilisi Okan Kurt’la birlikte oturacağı evin dekorasyonu için de ondan yardım istedi.

gzm%20(3).JPG

spacer.gif

Özdilli, hem Akalın’la Kurt’un evlendikten sonra yaşayacakları evi, hem de bir inşaat firmasının örnek dairesini dekore edeceğini söyledi.

gzm%20(2).JPG

Gizem Özdilli, evinin salonunda üç ayrı oturma grubuna yer verdi. Özdilli: “Salonu, eve gelen misafirlerin ruh haline göre dekore ettik." dedi.

gzm%20(8).JPG

Eğlenceli sohbetler için lila renkli koltuklar...

gzm%20(6).JPG

sinema filmi izlemek için bakır rengi koltuklar...

gzm%20(9).JPG

İş ve ciddi konuları konuşmak için de kırmızı koltuklar...

gzm.JPG

gzm%20(1).JPG

Evdeki banyolarda siyah renk hakim...

Hürriyet

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Tv de izledim Ankara'da resmen saray yavrusu bir daire demek yanlış olur rezidanse katında oturuyor
Ne diyelim zenginin parası zuhurdun çenesini yorarmis:dill:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ev gerçekten güzelmiş ben bir mor delisi olarakdan mor renkli koltuklarına bayıldım ama 5banyo bir eve gerçekten de çok fazla abartılı olmuş bencede

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
ne düğün öncesi dekore etti muhabir soruyo evlilik varmı diye adam lafı değiştiriyo evlenmez bu karıyla

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
zevkli Demet Akalında fikir alıcakmış döşetirken kendisinden Allah daha çok versin eşek çiftliği kurmayı düşünüyormuş sütü için Kanser hastalarına iyi geldiği ve bulunamadığı için..55:inşallah gerçekleşir..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar