Giyinmenin Dozunu Kaçıran Bayanları Protesto Ediyorum !

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Hanımlar bizlere ne oldu böyle bizim toplumumuza ne oldu ? Küçükken ailemizin yanında oturduğumuz zaman değil etek boyu oturuş şeklimize bile dikkat ederdik utanırdık edep erkan bilirdik..

Bakınız; Bende açık bir bayanım bende etek giyiyorum bende şort giyiyorum ama bu çevremde gördüklerim gibi değil..Son yıllarda iyice b.kunu çıkardılar.
Yeminler olsun iç çamasırı ile aynı tarzda kot felan giyiyorlar göğüsler zaten meydanda...Ben nişanlımla el ele tutusup çarsıda pazarda dolanmak istemiyorum..Ben bir kız olarak buna böyle dikkat ediyorsam erkekler ne düşünür hiç tahmin bile etmeyin.

Yahu eteğinizi giyin şortunuzu giyin ama kurban olayım adabınızla giyin..

NOT: Ben dizlerimin hafif üzerinde şort giydim erimedim.Sizde erimezsiniz.

BU SİZCEDE ABARTI DEĞİL Mİ ?

aysenim

Daimi Üye
Tepki
484
abim babam hep derdi 'et' görmek istemiyorum ben dışarda ve hiç birine de hakkımı helal etmiyorum diye.. o kadar da dikkat ederlerdi bakmamak için onlar adına üzülürdüm. Allah selamet versin bu tarz insanlara yazık.:ne:

nar-ı beyza

Daimi Üye
Tepki
1.230
bazı insanlar açılıp saçılınca modern olduklarını sanıyorlar
ben bile bıktım çıplak veya giyinmiş çıplak insanları görmekten
nereye bakacağını şaşırıyor insan

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Resimi göremedim ama bu konuya şiddetle katılıyorum,bende çok rahatsız oluyorum bir bayan olarak..

Bekarken zaten çok açık giyinmezdim şimdi çocuklar oldu hep üzeime bir hırka alır pantolon giyiyorsam da üzerine kalçalarımı kapatacak kadar uzun bir buliz giyerim..

Bazen bayanlar öyle bir giyiniyor ki şok oluyorum..

Çok kilolu olup yapış yapış kotlar giyenlerimi söyleyim, yoksa yaşını almış bayanların sıfır kol diz üstü elbiselerle gezmesini mi çok abartılı buluyorum....

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar