Gidiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
nurum kendi aranizda iyi gidiyodunuz yaw o vuruyodu sen bagiriyodun falan niye araya beni sokuyon simdi napcan sucluyu ye dayagini sen otur :kptmya:

ya waryaa işte kız erkek kawgaları hep bu yüzden oluyo yaa iki erkek kawga eder birbirini yer ortada kız hawasını atar bir kez daha gördük bunu aslım hayrdr yanii halinden pek bi memnunsun sende bak yine gelicem oraya:kahkaha::kahkaha:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Gitmediğine sevindim bir daha böyle bir düşünce kapılma.:panter:

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
ben gerçek hayatta tahammül edemediğim kişilerle aynı ortamı paylaşamam.
kaçar giderim ama
sanalda niye böyle bişey olsun.
okumazsın olur biter.sana laf mı sokacak okumadığını bildiği halde :)

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ohhhh çok şükür aslıcım siteye gelirgelmez konunu okudum ve çok üzüldüm dedim şimdi bu kız neden gidiyor diye sayfaları okudukca sevindimki vazgeçmişsin böyle şeyler birdaha düşünme canım eğer bir sorun olduysa konuşarak çözmeye çalış haaa yok konuşarak anlaşamıyorsan bir daha muhattap almazsın olur biter canım bir mod olarak selamı aldım ve asla banlamıyacağımı belirtmek isterim:sirin::sirin:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
aslı istersen konuyu kapatayım..
kalıyorsun. olayı güzel bir sonla bitirdik ,konuyu da kapatalım ha ne dersin??

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ben gerçek hayatta tahammül edemediğim kişilerle aynı ortamı paylaşamam.
kaçar giderim ama
sanalda niye böyle bişey olsun.
okumazsın olur biter.sana laf mı sokacak okumadığını bildiği halde :)
evet haklisiniz
Ohhhh çok şükür aslıcım siteye gelirgelmez konunu okudum ve çok üzüldüm dedim şimdi bu kız neden gidiyor diye sayfaları okudukca sevindimki vazgeçmişsin böyle şeyler birdaha düşünme canım eğer bir sorun olduysa konuşarak çözmeye çalış haaa yok konuşarak anlaşamıyorsan bir daha muhattap almazsın olur biter canım bir mod olarak selamı aldım ve asla banlamıyacağımı belirtmek isterim:sirin::sirin:
sila ablacim yok uulme gecti gitti gelenler gelmisti dun bana ama bugun iyiyim cook sukur. kaliyorum da:)
madesamima mujde banlanmicak :D
aslı istersen konuyu kapatayım..
kalıyorsun. olayı güzel bir sonla bitirdik ,konuyu da kapatalım ha ne dersin??
tamam canim kapatalim tesekkur ederim canim yorumlarin icin

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
aslım ben yeni gördüm ve okuyunca çok şaşırdım ve korktum canım yaa.neyseki vazgeçmişsin.seninki resmen afedersiniz gavura kızıp oruç bozmak gibi olmuş:hihi:boşver hiç takma canım seni sevmeyen kendi gitsin sen niye kendini cezalandırıyorsun.seni aramızda görmek güzel...

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
aslım ben yeni gördüm ve okuyunca çok şaşırdım ve korktum canım yaa.neyseki vazgeçmişsin.seninki resmen afedersiniz gavura kızıp oruç bozmak gibi olmuş:hihi:boşver hiç takma canım seni sevmeyen kendi gitsin sen niye kendini cezalandırıyorsun.seni aramızda görmek güzel...

sagol canim benim gecti gitti artik Bu arada atasozun cok hosuma gitti :kahkaha: bende sizinle olmaktan mutluyum canim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar