Gidiyorum galiba..

Grimsi

Aktif Üye
Tepki
93
konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum:acep: ama evet gidiyorum ben evimde geçirdiğim son 3 gecem evleniyorum içim bi garip bu akşam sadece yazmak istedim güzel odamdan size :uzgun:herkez yüzüme bi garip bakıyo annem babam şuana kadar evimden hiç ayrı kalmadım bi garibim şu günlerde çok üzüleceğim gidince hele ki son düğün gününü düşünemiyorum annem azönce yanıma geldi misafirsin artık kıızm 3 gün kaldı dedi:uzgun:gözlerine bakamdım :gitme:Allahım hakkımda hayırlısını yaz benim için ve herkez için:uzgun:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
hayırlısı olsun Allah mutlu etsin sanada ailenede zor gelir şimdi bi süre geçtikten sonra onlarda alışır yokluğuna sende alışırsın yeni hayatın da sana mutluluklar diliyorum :dertli::dertli::dertli:Grimsi

Eileithhyia

Daimi Üye
Tepki
523
Hadi yapma ya:) Tamam zor bunca yıllık evinden ayrılmak; ama sürgüne gitmiyorsun nihayetinde:) Evleniyorsun:) Üzülme bu kadar düğün önü hasta olacaksın Allah korusun:D

OP
Grimsi

Grimsi

Aktif Üye
Tepki
93
Hadi yapma ya:) Tamam zor bunca yıllık evinden ayrılmak; ama sürgüne gitmiyorsun nihayetinde:) Evleniyorsun:) Üzülme bu kadar düğün önü hasta olacaksın Allah korusun:D[/QUOT
hahah:kahkaha: ne güzel yazmışsın böyle sürgüne gitmiyorum ama gidiyorum nihayetinde :panter: her sıkıştığımda annnneee diemicem işte annemide mi götürsem ne etsem ayrıca saol canım güzel dileklerin için:hhhhhh:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
annenin şu sözü tüylerimi ürpertti :uzgun:

misafirsin artık kıızm 3 gün kaldı dedi

sakın üzülüp,ağlayıp ailenide üzme.sevdiğin kişiyle evlenmiyormusun?negüzel işte bak sevdiğin insanla aynı çatıyı paylaşıp,aynı havayı soluyacaksın.İnan bana gün geçtikçe baba evi bile insana yabancı geliyor.Kendi evini arıyorsun.

Baba evinin yeri ayrı hiç unutulmaz ama insanın kendi evi gibiside yok :panter: Gün gelecek sende böyle düşüneceksin :)

OP
Grimsi

Grimsi

Aktif Üye
Tepki
93
saolun kızlar inşallah gittiğim evde mutlu olurum:lilav:

OP
Grimsi

Grimsi

Aktif Üye
Tepki
93
annenin şu sözü tüylerimi ürpertti :uzgun:

misafirsin artık kıızm 3 gün kaldı dedi

sakın üzülüp,ağlayıp ailenide üzme.sevdiğin kişiyle evlenmiyormusun?negüzel işte bak sevdiğin insanla aynı çatıyı paylaşıp,aynı havayı soluyacaksın.İnan bana gün geçtikçe baba evi bile insana yabancı geliyor.Kendi evini arıyorsun.

Baba evinin yeri ayrı hiç unutulmaz ama insanın kendi evi gibiside yok :panter: Gün gelecek sende böyle düşüneceksin :)

bugün daha iyiyim yarın ablam geliyo istanbuldan sabaha kadar sohbet edeceğiz uykunu al ben gelince uyumak yok dedi.yazdıkların içimi ferahlattı biran önce alışırım inş:lilav:

pamukelf

Daimi Üye
Tepki
620
CANIM BENİM HAYIRLISI OLSUN ZOR AMA HEYECANLI ve KEYİFLİ BİR DURUM BENDE 4 AY ÖNCE SENİN DURUMUNDAYDIM UMARIM ÇOK MUTLU OLURSUN HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN TATLIM

M

madesam

Misafir
hep ailenle kaldıysan zor olabilir ben yedi yıl şehir dışında kaldım evlenirken ağlamadım sevindim bile memleketime gelcem diye

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar