Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Gençliğim Eyvah (Atv)

Konu, 'Yeni Sezon Yerli Diziler' kısmında nk83 tarafından paylaşıldı.

1. nk83

nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

Arif ve Zekeriya aynı sokağın iki rakip kebapçısıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan'ın mahalleye gelişi; Arif'in de Zekeriya'nın da hayatlarını alt üst eder. Çavi elinde yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafla mahalleye gelip babasını aramaya başlar. Zekeriya ve Arif yıllar sonra ortaya çıkan bu çocuk meselesi yüzünden perişan olurlar. İki ezeli rakip, iş birliği yapmak zorunda kalır. Yaşanan tüm bu olaylar sırasında Zola, mahallenin en güzel kızı Azra'ya aşık olur. Ancak Azra, Arif'in oğlu Ahmet'le ailelerinden gizli ve fırtınalı bir aşk yaşamaktadır. Rekabet, aşk, sırlar, kaçma kovalamaca, bakalım bu küçük mahalleye sığacak mıdır?

2. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    nk83

nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

Dizinin ilk bölümü çok hoştu bayağı beğendim ama 2-3-4 derken o 1.Bölümdeki güzelliği bulamadım. Çavi karakteri harika bir malzeme ama kullanamamışlar ellerindeki en as karakter geri planda kalmış abuk sabuk sahnelerle komedi yapılmaya çalışmış sanki. Zola da ilk bölümde gayet iyi bir karakterdi bir anda onun da tarzı değişti bir garipleşti falan. Veysi diye bir karakter var karısıyla ikisi ancak bu kadar gereksiz tipler olabilirdi herhalde. Mevzuları da bitmedi gitti. Bu diziye kesin devam ederim diyordum ama bölümler ilerledikçe hayal kırıklığı yaşattı maalesef

3. ruyaguclu

ruyaguclu Yeni Üye

Bence güzel bir dizi severek izliyorum