Geçmiş Olsununuzu Alırım :)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Merhabalar hayırlı günler,
Nasılsınız hanımlar :cicek::cicek:
13. Gün önce nevşehire geziye gitmiştim.
Sonuncu günde otobüsten inerken ayağım döndü ve hemen ambulans çağırdılar.
Yarım alçıya aldılar orada ameliyat dedi doktor bende dedim buralı değilim olamam burda. Kocaeli döndügümde hemen ortopedi doktoruna gittim. Tam alçıya aldı 6 hafta alçıda duracak. 4,5haftam kaldı.
Tam ayak bileğin iç kısmının küçük topuk altında çatlak.
Daha önce yaşayan varmı? Ne kadar sürede iyileşir doktor tahmini 6 hafta demiş olabilirmi sizce. Birde dua edinde 6haftanın sonunda ameliyat demesin :grip:

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
Gecmis olsun canimm ya allah sifa versin gerek kalmaz ameliyata insallah

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Sevgili Bitter im çok büyük geçmişler olsun.Kırıklar da ameliyat durumu olabiliyor ama çatlak olayında hiç duymadım inşallah da gerek duymazlar.Sıkıcı bir durum nazarlara mı geldiniz bilmem ama büyük geçmiş olsun.Bir an önce eski sağlığınız kavuşursunuz inşallah.Dinlenmek ve kalsiyum,
almak kemik sağlığını korumak için ve çatlakların iyileşmesi için önemli olduğunu biliyorum.Acil şifalar diliyorum.

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Çok geçmiş olsun. Tam da düğün arefesi
Ayağını çatlatan çok oldu çevremde hiç ameliyat olan olmadı, duymadım yani
Ama 6 haftayı bekletiyorlar gerçekten, yetişkinlerde kemikler daha çabuk kaynamıyor sanırım.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Merhabalar hayırlı günler,
Nasılsınız hanımlar :cicek::cicek:
13. Gün önce nevşehire geziye gitmiştim.
Sonuncu günde otobüsten inerken ayağım döndü ve hemen ambulans çağırdılar.
Yarım alçıya aldılar orada ameliyat dedi doktor bende dedim buralı değilim olamam burda. Kocaeli döndügümde hemen ortopedi doktoruna gittim. Tam alçıya aldı 6 hafta alçıda duracak. 4,5haftam kaldı.
Tam ayak bileğin iç kısmının küçük topuk altında çatlak.
Daha önce yaşayan varmı? Ne kadar sürede iyileşir doktor tahmini 6 hafta demiş olabilirmi sizce. Birde dua edinde 6haftanın sonunda ameliyat demesin :grip:

Kıyamam sana ya! Bende diyorum bu kızın neden sesi soluğu çıkmıyor. Çok geçmiş olsun canım Allah bir an önce şifanı versin inşallah
Yeğeniminde el bileğinde çatlak olmuştu uzun süre sarılı kaldı ama sonra düzeldi. Açıkçası bende çatlağı olanda ameliyat pek duymadım o konuda yorum yapamıyorum ama iki doktorda ayrı ayrı ameliyat sonucuna varıyorsa demek ki bir şey gördüler ki gerekli buluyorlar. Bu tarz şeylerde ilikli çorbalar işkembe kelle paça çorbaları falan içilir diye biliyorum kemiğin kısa sürede kaynaması için özel maddeler oluyormuş içinde. İnşallah sürenin sonunda güzel haber alırsında ameliyata falan gerek kalmaz ama gerek olursa da üzülme iyileşmesi ve bundan sonra sana sorun çıkarmaması daha önemli

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
günaydın şimdi nasılsın @bitter-im
bir sıkıntı yoktur inşalllah

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Sevgili Bitter im çok büyük geçmişler olsun.Kırıklar da ameliyat durumu olabiliyor ama çatlak olayında hiç duymadım inşallah da gerek duymazlar.Sıkıcı bir durum nazarlara mı geldiniz bilmem ama büyük geçmiş olsun.Bir an önce eski sağlığınız kavuşursunuz inşallah.Dinlenmek ve kalsiyum,
almak kemik sağlığını korumak için ve çatlakların iyileşmesi için önemli olduğunu biliyorum.Acil şifalar diliyorum.
Canım benim çok teşekkür ediyorum bende şaşırdım amelyt deyince ben bademciklerim şişince bile doktor hastane bilmem Allah beterinden korusun inşallah en kötüsü bu olsun.
yavrum çok gecmıs olsun tekrardan :cicek:
ben dedım nazar dıye çok dıkkat et kendıne :kaalp:
Ayy balım yaa sorma aynen okadar fotograf atarsam olacagı buydu haha çok teşekkür ederim canım benim :kalp:
Çok geçmiş olsun. Tam da düğün arefesi
Ayağını çatlatan çok oldu çevremde hiç ameliyat olan olmadı, duymadım yani
Ama 6 haftayı bekletiyorlar gerçekten, yetişkinlerde kemikler daha çabuk kaynamıyor sanırım.
Çok teşekkür ederim ablacım 6hafta çok ama napalım iyi olsunda sabrediyorum bi şekilde vakit geçiyor :cicek:
Kıyamam sana ya! Bende diyorum bu kızın neden sesi soluğu çıkmıyor. Çok geçmiş olsun canım Allah bir an önce şifanı versin inşallah
Yeğeniminde el bileğinde çatlak olmuştu uzun süre sarılı kaldı ama sonra düzeldi. Açıkçası bende çatlağı olanda ameliyat pek duymadım o konuda yorum yapamıyorum ama iki doktorda ayrı ayrı ameliyat sonucuna varıyorsa demek ki bir şey gördüler ki gerekli buluyorlar. Bu tarz şeylerde ilikli çorbalar işkembe kelle paça çorbaları falan içilir diye biliyorum kemiğin kısa sürede kaynaması için özel maddeler oluyormuş içinde. İnşallah sürenin sonunda güzel haber alırsında ameliyata falan gerek kalmaz ama gerek olursa da üzülme iyileşmesi ve bundan sonra sana sorun çıkarmaması daha önemli
Canımımm benim çokkk teşekkür ediyorum valla nazar deydi yaa görseydin halimi düştügümde tansiyonumda düştü ay bana bişiler oldu bi migde bulantı neye ugrasıgımı şaşırdım kırık sesi hala kulaklarımda :( hiçte basıma böle bisi gelmedi Allah baska dert vermesin valla. Kemik suyu begenmedim ben ya bi yapmıslarda kolestrolüm cıktı içemedim :)) cok sagol kuzum öpüyorum :cicek: m
Çok geçmiş olsun Bitterim kıyamam sana inşallah ameliyata gerek olmadan sağlığına kavuşursun canım
Çok teşekkür ederim ablacım Allah razı olsun amin inşallah :cicek:
@bitter-im geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim canım benim :cicek:
Kızlar Kapadokya tatili reklamı çıkmaya başladı sitede
Bitterim nasıldı oralar güzelmiydi? :D
Haha resimlerden atıcam bakarsın cok güzeldi ❤️

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
günaydın şimdi nasılsın @bitter-im
bir sıkıntı yoktur inşalllah

Günaydın canım benim 18gün oldu alçıya alınalı. Dün doktor kontrolüm vardı. Böyle devam ederse ameliytlık durum yok dedi. Hiç basma ayağnı sabretcen dedi. Hayırlısı inşAllah yarıladım sayılır :)

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Alçı çıktı 10 gün oluyor çok şükür daha iyiyim arada ağrı yapıyor fazla ayakta durunca merdiven inip cıkarken problem yaşıyorum ama düzelecek inşAllah :cicek:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Kapadokya yolları taştan, geliyor Bitter başkan, demiş ve bileği bırakmış :)
İnşallah ameliyat falan gerekmemiştir, gelmiyor bitter haber vermeye .

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar