Gece Görüşü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518

motivasyon-1-350x186.jpg

ki%C5%9Fisel-geli%C5%9Fim.jpg

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
mum.gif

Gece Görüşü

prenssesfmm_1365188090116.jpg
tumblr_mz70vqO1Jj1sxfcoeo1_500.gif

Gökyüzüne fener salıyorlar. Buna inanabiliyor musun? Japon fenerleri olanları geçmişte bırakmanın sembolüdür. Ama alın size şaşırtıcı bir haber. Biz Japon değiliz! Onlar ne biliyor musun? Çoluk çocuk. Sanki mum yakmak her şeyi yoluna koyacak ya. Ya da dua etmek ya da Elena biz diğer katil vampirler gibi olmayacakmış gibi davranmak. Aptal, kuruntulu, insanı çileden çıkaran veletler. Ne diyeceğini biliyorum. Bu kendilerini iyi hissetmelerini sağlıyor Damon. Öyleyse ne olmuş? Ne kadar iyi hissetirecek? Bir dakika için mi? Bir gün mü? Ne fark eder ki? Ҫünkü sonunda birini kaybettiğinde hiçbir mum, hiçbir dua değer verdiğin kişiden geriye sadece hayatında bıraktığı boşluk kalacağı gerçeğini değiştirmeyecek.

Ve de bir kaya. Üzerinde de yanlış olduğundan emin olduğum bir doğum tarihi kazılı bir kaya. Yani teşekkürler dostum. Beni burada onlara bakmaya bıraktığın için teşekkürler. Ҫünkü şimdi çoktan gitmiş olmalıydım. Kızı kapamadım, unuttun mu? Burada kardeşimle kavga edip çoluk çocuğa bakmak zorundayım. Bana feci borçlusun.

TVD / Damon

0_55514_9467339b_L

tumblr_mvd3piDojH1rb2vc2o1_500.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar