Gebelikte Kasık Ağrısı

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
attachment.php

Alıntıdır

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 91
OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Benim ara ara oluyor. Şuan sağ kasığım ağrıyor mesela. Bel ağrısı da az az var.:dertli:

ASKIS

Üye
Tepki
45
benim karnım ağrıyor bazen çok oluyor doktorum normal dedi ama sizde oldu mu daha bizimkisi 5 haftalık

G

guzelcem

Misafir
Hamile anne adaylarına ALLAH sağlıklı dönem geçirmeyi nasip etsin... benim oğlumda olmuşdu şiddetli kasık -bel ağrısı:mendil:çok sıkıntlı geçmişdi idrarımda yanma ağrı hatırlamak bile istemiyorum... tedavi görüyorum 1 ay ilaç tedavisi SUPRAX-DT 400 mg her saat başı su içmemi söyledi doktorum sağolsun doktorum rahatsızlığımı bildi ultrasonda mesane -sidik torbam da aşırı iltihap sık sık ama tam işeyemiyorum hap tedavisinden sonra ne olucak bilemiyorum sanırım düşükde bundan dolayı oldu canlarım :(:mendil: ALLAHIM dermansız dert vermesin hayırlı doktorlarla karşılaştırsın gitmediğim bölüm ve doktor özel hastane kalmadı bu doktorum üroloji ayrıca askeri hastanede albay özel hastanede görev yapıyor sürekli araştırdım rahatsızlığımı bulunca doktorum minnetdar kaldım... emeğine sağlık canısı ALLAH da kurtarsın sağlıklı dönem geçirmeni diliyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar