Gebelik ve Mantar

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
Tam 5,5 aydır mantarla mücadele ediyordum...
kullandığım kremlerin tamponların sayısını unuttum
Ama yinede 2 gün geçti 3.gün yine başladı ..
ve sonunda çözümünü buldum kızlar ...
Eğer bu durumu yaşayanlar varsa kurtulsunlar diye konu açıyorum...:huhuu:
Malum günlük pedler daha beter ediyor diye düşünüyoruz hepimiz
Benimde zaten ne geldiyse başıma kotex günlük pedl kullanmaktan geldi :1:
çalıştığım içinde çamaşır değiştirme şansım olmuyor burada
havlu peçetemi denemedim normal bezmi ütülemedim dediğim gibi yinede devam ediyordu ....

Ve sonunda .. gidip orkidin günlük pedini aldım 3 kere değiştirmem yetiyor kaşıntı tamamen geçti akıntı da azcık oluyor oda normal zaten orkid günlük pedin yüzeyi emiyor sıvıyı böylece çok rahat ediyorum...diğer pedleri sakın kullanmayın hepsi kötü denemediğim kalmadı ..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım geçmiş olsun.Çok şükür bende olmadı. Ama hamilelikten önce baya bir çekerdim mantar. Allah düşmanıma vermesin berbat birşey :ayk:

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Bıcırım 1 litre kaynamış soğumuş suyun içine 1 su bardağı sirke koy ve onunla taharat al çok faydası oluyo. İnanki kızımın hamileliğinde çok çektim. gECE DOKTORA GİTTİK. nÖBETÇİ DOKTOR İLAÇ VERMEMİŞTİ BUNU TAVSİYE ETTİ BİRAZ SİRKE KOKUYOSUN ama faydasını gördüm

OP
BıCıR_kıS

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
Bıcırım 1 litre kaynamış soğumuş suyun içine 1 su bardağı sirke koy ve onunla taharat al çok faydası oluyo. İnanki kızımın hamileliğinde çok çektim. gECE DOKTORA GİTTİK. nÖBETÇİ DOKTOR İLAÇ VERMEMİŞTİ BUNU TAVSİYE ETTİ BİRAZ SİRKE KOKUYOSUN ama faydasını gördüm

sağol canım sirkeyi duydum ama hamilelikte korktum açıkcası yapmaya ama çok şükür geçti yinede aklımda bulunsun ne olur ne olmaz:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar