Garantili bronzluk

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Lancaster`in yeni otobronzan serisi ile sırrınız tüm yıl boyunca altın rengi bronzluk olacak.

27_05052010130155.jpg

Lancaster’in yeni yeni otobronzan serisi ile güneşi gölgede bırakabilirsiniz. Lancaster yeni seri otobronzanlar ile doğal bir bronzluk görüntüsü sunuyor. Yepyeni dokusu, yenilenen formülü, vazgeçilmez kokusu… 30 yıllık güneş ürünleri öncülüğü ve 60 yıllık cilt bakım ürünleri deneyimi ile Lancester; bu muhteşem güneş serisinde doğal görünümlü bronzluğu yarattı. Her yaşam tarzına, her cilt tipine ve cilt tonuna uygun olarak hazırlanan bu seri ideal bronzluk çözümünü sunuyor. Çabuk kuruyan, kullanımı kolay, çizgi izleri bırakmayan özellikleriyle Lancester’in yeni otobronzanının kullanımı şimdi çok keyifli.

Şimdi, çekici çeşitliliği, karşı koyulamaz dokusu – yağ, jel, losyon, krem – ve yeni ambalajı ile kullanımı hiç olmadığı kadar kolay. Banyoda saatlerce otobronzan uygulaması yapmaya çalıştığınız günler geride kaldı. Hemen giyinip günlük yaşamınıza dönebilmeniz için, çabuk sonuç veren formülüyle saniyeler içinde kuruyor. Bacak arkalarınız gibi uygulama yapması güç bölgeler bile şimdi çok kolay görünüyor.

Lancaster’in otobronzan serinin her bölge için bir ürün seçeneği var. Kademeli bronzluk sağlayan Ultra Natural Bronze Care SPF 6 emulsion, yüz ve vücut için Gradual Hydrating Bronze Lotion SPF, yüz, vücut veya iki işlev için de kullanılan nemlendirici Essential Bronze Milk SPF 6 , son dakika ışıltısı için, Fast Dry Bronze Water Spray ve bacaklar için Shimmering Bronze Creamy Gel.

Güneşin hiç ışıldamadığı zamanlarda bile, yeni otobronzan serisi ile Lancester’in efsanevi altın bronzluğuna her zaman sahip olacağınızdan emin olun.

Alıntıdır!

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Zaten yaz kıs solaryum manyagı gıbı gezıyorum.Bıde bu urunu kullandıgımı dusundum bı an artık dırek zencı olurum herhalde :gul:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ne kadaaa güzel nan. Biz de süt kuzu gibiyiz:gitme:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
En cok tatılın ılk gunu sevıyorum bu durumu.Sankı haftalardır tatıldeyım gıbı gorunuyo :gul:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:D:D

Ay ne güzel ya. Ben o kadar güneşin altında kalayım, hiç yanmamışım gibi geliyor:(

derin deniz

Daimi Üye
Tepki
405
:kizdim:kızlarrr güneste kalmayınnnnn cabuk kırısırsınızzzz ahhh sımdıkı aklım olsa asla guneslenmezdım bak ne guzel urunler var kullanın:eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Tebessümcüm ne güzel ya:D İzmir'de zaten 2 gündür hava yaz havası gibi sıcak; ama yine de bana mısın demiyor:D:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar