Galvanni erkeklere "kırmızı" giydirecek

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Lüks ve kalite tutkunlarının markası Galvani’nin en özel koleksiyonlarından Simply The Best, şık olmayı seven kadın ve erkekler için,“kırmızı” ağırlıklı modeller hazırladı.

attachment.php

Koleksiyonlarının özelliklerine göre ürünlere özel etiket tasarlayarak, her koleksiyona farklı bir kimlik kazandıran Galvanni’nin, Simply The Best koleksiyonu on beş farklı renk skalasından “kırmızı” ile göz kamaştırıyor.

attachment.php

Erkekler için yaz modasını oluşturan tişörtlerin, kol kısımlarındaki Galvanni’ye özel yazı tarzını içeren altın simli nakışlar ve kol-yaka kısımlarına eklenen özel garni desenleri koleksiyona işlevsellik kazandırıyor.

Polo sporcularının kıyafetlerinden, polo sporunun gücünden ilham alınarak hazırlanan Simply The Best koleksiyonunda, etiketlerden armalara kadar bütün detaylarda polo sporuna ilişkin özelliklere rastlamak mümkün. Kadınlar için hazırlanan tişörtler ise, kadınsılığı, güneşi, yaz mevsiminin dinlendiriciliğini andırıyor. Hindistan’da el yapımı hazırlanan armalarla zenginleştirilen tişörtler, kadınlara hem şıklığı hem de rahatlığı vaat ediyor.

Lüksü yaşam tarzı haline getiren kadın ve erkekler için, Simply The Best Koleksiyonu’nda, her zevke ve yaşa uygun geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Alıntıdır!

Ekli dosyalar

• File.ashxx.jpg
    File.ashxx.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 15
  • file.ashx.jpg
    file.ashx.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 15

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
attachment.php

Bu güzelmiş bayan için olsa giyerdim yani...

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
kırmızıyı erkekte neden sevemiyorum ben acaba....

bordıyu severim bak.. ama kırmızı. cıks..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar