FX 15 Zayıflama Kapsülü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
model_fx15.jpg

FX 15 Zayıflama Kapsülü

FX15, içeriğindeki ****bolizma hızlandıran bitkisel hammaddeler vasıtasıyla kısa sürede sağlıklı olarak toksinlerden arınılmasına ve kilo verilmesine yardımcı olan; aynı zamanda formülasyoundaki antioksidanlarla serbest radikallerin oluşmasını engelleyen bir üründür.

Zayıflama özelliğinin yanında içeriğinde bulunan diğer bitkiler, üzüm çekirdeği ekstresi, hücre zarlarını güçlendirir ve hücreleri oksidatif hasardan korur.

Antioksidan alımı sadece hastalıklardan korunmamıza sağlamakla kalmaz, birde erken yaşlanmayı önler, gençleştiricidir ve enerji vericidir.

Lotus yaprağı ekstresinin toksinlerden arındırıcı ve lipid düzeyini düşürücü etkisi vardır. Fazla kiloları gidererek sindirim sistemini düzenler.

Yapılan araştırmalar ayrıca lotus yapraklarının damarları genişletip tansiyonu düşürdüğünü ispatlamıştır. Yeşil çay antienflamatuar ve hücre yenileyicidir.

Dolaşımı düzenler.

Kolestrolü düşürür.

Yeşil çayın cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama sürecindeki cilt sarkmalarını da önler.

İçindekiler:

Çinko 4 mg
C Vitamini 30 mg
Üzüm çekirdeği ekstresi 10 mg
Lotus yaprağı ekstresi 148 mg
Yeşil çay ekstresi 80 mg
Mikrokristalin selüloz 98 mg
* Kapsüller bitki kökenlidir.

Diğer içerik maddeleri: Mikrokristalin selüloz

Kullanım şekli:

- Yemeklerden 30 dakika önce sabah – akşam 2 kapsül alınır.

- 60 kapsül 400 mg

- 60 günlük kullanım önerilir.

SORU ve CEVAPLARLA FX15

FX15’ i nasıl kullanmalıyız?

Yoğun yediğiniz iki öğünden yarım saat önce 2’şer kapsül almalısınız.

Bu ürünü kullanarak kaç kilo verebilirim?

Test aşamasında 15 günde 2 ila 5 kilo arasında sonuçlar aldık. 2 kilodan az, 5 kilodan fazla veren olmadı. Ayda 5 kilo iyi bir kilo kaybıdır. 15 günde 5 kilo üst sınırdır ve herkeste bunu beklemek hata olur.

Bu ürünü herkes kullanabilir mi ben diyet yaptığım halde kilo veremedim bunu denesem zararı olur mu?

Bu ürün özellikle HER YOLU DENEYİPTE KİLO VEREMEYENLERE

Bu ürünü kullandığım süre içerisinde diyet yapmam gerekiyor mu ?

Bu ürünü kullanırken zaten iştahınızı kesiyor ve bol su içiriyor. Yani ürün doğal diyet yaptırıyor.

Benim yorgunluk ve açlık anlarında tansiyonum düşer. Bu ürünle daha büyük problem yaşar mıyım acaba?

Ürünü kullanırken açlık hissetmiyorsunuz. Açlığa dayalı bir tansiyon düşüklüğü yaşamazsınız. Doz aşımında tansiyon ile ilgili problem olabilir. Sabah 1 akşam 1 şeklinde tedbiren kullanabilirsiniz. Ancak ciddi bir tansiyon probleminiz varsa doktorunuza danışınız.

Bu ürünü kullanıp istediğim kiloya düştüğümde kullanmayı bırakırsam tekrar verdiğim kilolarımı geri almamak için ne yapmalıyım?

Günde 1 kapsül alarak formunuzu koruyabilirsiniz.

Bu ürünü 60 günlük kullanım sonunda verdiğimiz kiloları almamak için yediğimize dikkat etmenin haricinde ne yapmamız gerekiyor?

İdeal kilonuza ulaştıktan sonra günde sadece 1 kapsül alarak formunuzu koruyabilirisiniz. Spor yapmak ve yediklerinize dikkat etmek elbette ki sizin de takdir edeceğiniz tedbirlerdir.

Adet döneminde bu ilacı kullanırsam adet gecikmesi yapar mı ya da adetliyken kullanırsak adetimi keser mi ?

Fx15’in adet dönemi ile ilgili bir yan etkisi mevcut değil. Rahatlıkla kullanmanıza devam edebilirsiniz.

HAMİLE KALMA AŞAMASINDA YUMURTALIKLARAZARARLI OLURMU YA DA GECİKTİRİRMİ

Ürünün yumurtalıklarla bir ilgisinin olmadığını öğrendim. Kullanabilirsiniz. Yalnız hamilelikte kullanmayınız.

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
Merhaba, ürünü denemek istiyorum ama benim hem troid, hem de yüksek kollestrol sorunum var. Aklınıza gelebilecek her diyeti, diyetisyeni, endokronoloji uzmanını, reductil dahil pek çok ilacı denedim. Haftada 5 gün spora gittim. Hiç bir şey fayda etmedi. Sadece kilo alımımı engelledi. Ama veremedim. Şu an haftada 2-3 gün spora gidiyorum, zaten günde 2 litreye yakın su içiyorum.Yemeklerime de çok dikkat ediyorum ve kilo almıyorum.Peki bu sistemde,fx15 kullanmaya başlarsam,bana da faydası olur mu?

Merhaba FX15 tam size uygun bir ürün. Özellikle kilo vermekte zorluk çekenlere tavsiye ediyoruz. Kullandıktan sonra bize teşekkür maili yazacağınıza eminiz. 15 gün içinde en az 4 -5 kg verirsiniz.

Bu ürünün başka ilaçlarla kullanımında sorun olur mu? Mide tansiyon problemi olanlarda sakıncalı mı?Kabızlık etkisi var mı?Her yaşta kullanabilir mi?

Merhabalar Bu ürün nilüfer çiçeği ekstresidir, herhangi bir yan etkisi yoktur. Kabızlık vs yapmaz. Çocuklar hariç her yaşta tavsiye ediyoruz.

Fx15 sadece tokluk hissimi veriyor, yağ eritme özelliği var mı acaba?Yan etkilerinin olmaması çok güzel..sağlık bakanlığı onayı var mı ?

Bütün ürünlerimiz bakanlık ruhsatlıdır, kutunun üstünde izin numara ve tarihi mevcuttur. FX 15 in yağ yakma özelliği vardır, tokluk hissi bir kaç gün sonra oluşur.

Merhaba, ben 2 yılda 37 kilo aldım. Kronik ürtiker tedavisi görüyorum. Kortizon ve danazol içerikli ilaçlar kullanıyorum.fx15 in bana faydası olur mu?Kilo veremiyorum.Ancak almamı durdurdum.Ne olur. Cevap yazın. Çok zordayım.

Merhabalar. Fx15, özellikle fx15 bize tanıtılırken bu yönüne vurgu yapıldı. Tam size göre bir ürün. Kullanın ve sonucu mutlaka bizimle paylaşın.

Fx15i Garden Life çayı ile kullanabilir miyim triodim var cevap yollarsanız sevinirim.

Kullanabilirsiniz. Özellikle FX15, tiroid ya da başka hormanal rahatsızlıklarda bile etkili bir ürün. Test aşamasında özellikle kilo verememe problemi olanlar seçildi ve 92 başarı elde edildi. İnşallah siz de zayıflayabileceksiniz

BENIM 14 AYLIK BEBEGIM VAR EMZIRIYORUM FX 15 KULLANABILIRMIYIM SUTTEN BEBEGIME GECERMI?

İçinde C vitamini, üzüm çekirdeği(anti oksidan), ve nilüfer çiçeği var.. Zararı olacağını düşünmüyoruz. Ancak, bebeğinizin son meme keyifleri. Bence (kişisel kanaat ve tavsiye) biraz daha sabredin. Emzirme döneminde zaten vücudunuz yağ yakmaya devam edecektir. Emzirme bitince kullanınız. İlle de bir ürün kullanmak isterseniz Garden Life FORM çayını emzirme döneminde kullanabilirsiniz.

Ben 3yıl önce troit modüllerinden ameliyat oldum tefor ilacını hersabah 1tane kullanıyorum bu ürünü kullanabilir miyim, teşekkür ederim.

Merhaba, ürünümüzün herhangi bir yan etkisi olmadığından güvenle kullanabilirsiniz. Sağlıkla kalın

Fx15’ i kullanırken başka ilaçlar kullanmamız sakıncalı mı peki?Doğum kontrol hapı veya ağrı kesiciler gibi..

Hiç bir sakıncası yok.. Kullanabilirsiniz. Teşekkür ederim

Yan etkisi yok deniyor ama içindeki açıklamada baş ağrısı nefes darlığı gibi durumlarda derhal ilacı kesin deniyor... Açıklarsanız sevinirim.

Bu durum bitkilere karşı aşırı hassa ve tepkili bünyelerde görülebilir. Şu ana kadar böyle bir duruma biz rastlamadık. Ama bunları yazmak ruhsat almak için şart. Eğer görülürse doktora gidin diye tavsiyede bulunuyoruz. Araştırıcı kimliğiniz için tebrik ederim

Merhaba ben ilacınızı bir defa kullandım halsizlik yaptı. Ve midemden rahatsızım ödem ve anti gastirit var, ilacınızı kullanmam doğru olur mu?

Kalp rahatsızlığı dışında kullanılmasında bir sakınca yok. Kullanmaya devam ediniz. Eğer hassas bir bünyeniz varsa siz de 1+1e düşürebilirsiniz.

Hamileler kullanabilir mi bu ürünü detaylı bilgilendirirseniz teşekkür ederim.

Hayır, kullanamaz emziren annelerde kullanamaz.

Piyasada çıkan bir çok zayıflama ürünü var ve ben sadece bağırsakları çalıştıran bir ürün istemiyorum aynı zamanda reel anlamda işe yarayan ve tedavi edecek nitelikte bir ürün istiyorum bıraktıktan sonra yerini fazlasıyla dolduran bir ürün değil bu asmış olduğunuz afişler benim isteğim doğrultusunda bir ürünü tarif ediyor acaba gerçekten olumlu bir sonuç alır mıyım?.....

Siz istediğiniz ürünü tarif ederken sanki direkt FX15 i tarif eder gibiydiniz. Sonuç garanti. Teşekkür ederiz

Merhabalar. Fx15 aldım kullanıyorum beyinde tokluk hissi veriyor. Fakat karnımın aç olduğunu, acayip sesler geldiğini hissediyorum. Bunları bile bile yinede yemek istemiyorum inanılmaz bir duygu. Birde 4 günden beri kullanıyorum uyku düzenim inanılmaz bozuldu aynı şekilde arkadaşımda kullanıyor ve aynı şekilde uyku düzensizliği ondada var 3,5 kilo fazlası vardı 2+2 kullanıyordu 1 haftadan sonra 1+1 indirebilir mi çünkü hızlı kilo vermeye başladı beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Kilo vermeniz sevindirici. Ancak siz vasıtasıyla bir konuyu gündeme getirmekte fayda var. Özellikle akşamları (bu ürünü kullandığınız sürece) kahve içmemeye gayret ediniz. Çünkü yağ yakıcı tüm ürünlerde olduğu gibi enerji açığa çıkartıyor ve bu da uyumanızı engelliyor. 1+1 devam edebilir. Şikâyetleri azalır. Kilo vermesi yavaşlar. Ama durmaz. Teşekkürler

Merhaba 30 yaşında 1,56boy 69 kg. 10 ay önce doğum yaptım fakat bebeğim şuan emmeyi bıraktı benim bu fazla kilolarımı sağlıklı ve kısa sürede sizin hangi ürününüzle verebilirim bana yardımcı olmanızı diliyorum. Ben daha önce hiçbir bitkisel ürün kullanmadım fakat diyet yaptım ama sonuç alamadım bana yardımcı olmanız dileğiyle..

MERHABALAR EFENDİM. FX15 şu ana kadar bildiğimiz en güçlü bitkisel zayıflama ürünü. Bakanlığın verdiği prospektüste sabah 2 akşam 2 şeklinde yemeklerden 30 dakika önce alınması öneriliyor. Ancak bazı bedenlerde bu güçlü gelebiliyor. Bazı şikâyetler olabiliyor. Ancak bu şikâyetler en geç 10 gün içinde kendiliğinden ya da dozu 1+1 e düşürünce ortadan kalkıyor.

Ben bu ürünün sağlık bakanlığı onayı olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

Bitkisel ürünler ruhsatını Tarım Bakanlığından alır. Bu üründen de Tarım Bakanlığından ruhsatlıdır.

Bu ilacı son 4 gündür dediğiniz şekilde ve 4 tablet kullandım ama çok korkuyorum açıkçası. Benim kilom 58 ve 50 kilo olmak istiyorum. Uyku problemi oluştu ve geceleri uyuyamıyorum günde 1’ e düşürmem doğru olur mu ve ilacınızın Sağlık Bakanlığı onayı neden yok?

Bitkisel ürünler Tarım bakanlığından onayını alır. Bu bir ilaç değildir. Bahsettiğiniz etkiler normal etkiler. Düşürmenize gerek yok.

alıntıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar