Fular nasıl bağlanır?Fular bağlama şekilleri resimli anlatamı

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Fular nasıl bağlanır? – Fularlar hangi şekillerde bağlanır – Fular bağlama modelleri – Fular bağlama örnekleri gibi bütün sorularınız için en güzel cevap.Hanımlara özel tamamlayıcı fular örnekleri ve modellerini nasıl kullanacaksınız ve giymiş olduğunuz elbisenin üzerine nasıl tamamlayıcı olmasını sağlacaksınız. Tabiki bunlardan önce fular bağlamasını bilmeniz gerekiyor. Kurallarına uygun fular bağlama şekli aşağıda sizlere sunulmuştur. Fularların boyuna göre bir kaç bağlama şekli resimli olarak gösterilmiş. Umarız ki kolaylıkla başarabilirsiniz.

Fular bağlama şekilleri
fu4lz41o_1.jpg

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
ben sondaki modeli seviyorum ve kullanıyorum o daha tok duruyor daha bi şık duruyor bence

zele

Daimi Üye
Tepki
275
ben genelde hep 5 numara gibi baglarim :) ama bekarken daha cok 6 numara gibi bagliyordum
simdi anne olduk :) 5 numara daha anne gibi duruyo bence :gul:

dr.chi79

Yeni Üye
Tepki
10
Fular nasıl bağlanır? – Fularlar hangi şekillerde bağlanır – Fular bağlama modelleri – Fular bağlama örnekleri gibi bütün sorularınız için en güzel cevap.Hanımlara özel tamamlayıcı fular örnekleri ve modellerini nasıl kullanacaksınız ve giymiş olduğunuz elbisenin üzerine nasıl tamamlayıcı olmasını sağlacaksınız. Tabiki bunlardan önce fular bağlamasını bilmeniz gerekiyor. Kurallarına uygun fular bağlama şekli aşağıda sizlere sunulmuştur. Fularların boyuna göre bir kaç bağlama şekli resimli olarak gösterilmiş. Umarız ki kolaylıkla başarabilirsiniz.

Fular bağlama şekilleri
fu4lz41o_1.jpg

4 klasik ve çok güzel bir yöntem bence. Bende hep öyle bağlarım.

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
fuları başkalarında beğeniyorum da kendim kullanamıyorum ,panik atak geçmişim var sıkıyor beni:uzgun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar