Forumdan Ayrılıyorum =(

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Admin: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödeyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim
virgul2.gif
benim ayrılmama hiç dayanamazsınız

Moderatör: Günlerdir deli gibi paylaştım.Deli gibi uploadlar yaptım.sizde çok yorum yazdınız.Valla ben bu kaliteli yorumları haketmiyorum.Harakiri yapıcam.Hadi by ahhhhhhhhhhhhh...

Yeni Üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim

Alıngan: Zaten unutuldum
virgul2.gif
gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim
virgul2.gif
ben diyorum
virgul2.gif
gidiyorum .. Ooo
virgul2.gif
kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

Muhalif doğacı: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum .. Kın kın kın..

Duygusal: ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım bööööwwww..

Dolmuş şoförü: Duyduğuma göre forumda 2 tane taksi şöförü olan üye varmış. Onların olduğu yerde ben bir dakka durmam. Onlar gidene kadar yokum ben arkadaşlar. Kahrolsun taksiciler
virgul2.gif
yaşasın dolmuş şöförleri ..

Sarışın: Forumda sarışın sayısı artmaya başladı. Ben "aptal olmayan sarışın" ünvanımı kimseye kaptırmak istemiyorum. Kariyerimin zirvesindeyken bırakmak istiyorum. Boyalarım akmadan
virgul2.gif
ibibikler ötmeden .. Hoşçakalın ..

Deli: Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin
virgul2.gif
ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli
virgul2.gif
-efendim .. Ehuehue
virgul2.gif
kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim
virgul2.gif
yaparım ..

Kıskanç: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum
virgul2.gif
fazla zamanım yok
virgul2.gif
akşam oldu
virgul2.gif
ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

Ezik: Kimse bana ait bir karikatür bile yapmadı.Yerim böyle forumu.Hadi ben gider....

Sülük:Valla 10 defa banlandım gene geldim.Hehehehehe.Neyse ben gidiyorum desemde inanmayın.Sülüğüm ben...Bu başlığı banlanıyım diye açtım.Bu nikten sıkıldım çünkü hihihihihi....

Ciks:Ay ayol koskoca forumda no magazin
virgul2.gif
no çekiştirmece
virgul2.gif
çokça insan var bir love story bile yok
virgul2.gif
o kadardır forumdayım biriyle bile flört edemedim...Ben beyni kaslı erkek değil cüdanı kaslı erkek istiyom.Siz entel dantel takılın ben gidenzi ayüllll

Alıntı

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
Yeni Üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim:gul:
Ezik: Kimse bana ait bir karikatür bile yapmadı.Yerim böyle forumu.Hadi ben gider....:gul:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Alıngan: Zaten unutuldum gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim ben diyorum gidiyorum .. Ooo kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

:deli:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Bende kim gidiyor ya dedim. :ayk:

Bu iyimis bu arada.

Yeni Üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim

Bende mesaj yazdıktan sonra anasayfaya bakınca "Forumdan Ayrılıyorum =( yazan nk83" olarak gözükünce aa dedim şimdi siteden ayrılıyorum falan sanacak insanlar taziye mesajı gelecek Cem Yılmaz gösterisinde dediği gibi "Acımız büyük bunu bu gözlüğü bulabildim ancak -gozluk" diye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bende mesaj yazdıktan sonra anasayfaya bakınca "Forumdan Ayrılıyorum =( yazan nk83" olarak gözükünce aa dedim şimdi siteden ayrılıyorum falan sanacak insanlar taziye mesajı gelecek Cem Yılmaz gösterisinde dediği gibi "Acımız büyük bunu bu gözlüğü bulabildim ancak -gozluk" diye

Valla ne yalan söyleyeyim cocuklarla ilgilenirken aksam site kendi kendine cikis yapmis beni.
Bir ana sayfaya bakayim dedim siteye girmeden, bir baktim o baslik ve yaninda nk83 yaziyor.
Acaba dedim? :iyyyy:
Hemen siteye giris yaptim ve sazan gibi atladim konuya.
Neyseki ayrilan yokmus. :panter:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
bende dun aksam ikinizin yazdigini gordum eyvah dedim bizimkilerden biri gidiyo hemen baktim olayi caktim tabi ama yorum yapamadan kizim cirlayinca bende cikmak zorunda kaldim
ama sevdim ben bu konuyu guzelmis

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar