Fonex Saç Şekillendiricileri

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Fonex Wax

fonex2.jpg

6 farklı çeşide sahip olan Fonex Wax sağlıklı saçlara sahip olmanız için geliştirdiği yeni formülle saçlarınıza istediğiniz şekli verirken, günlük bakımını da yapmanızı sağlıyor. Kuru, nemli veya hafif ıslak saçlara rahatlıkla uygulayabileceğiniz Fonex Wax, saçlarınıza ıslak bir görünüm kazandırır, doğal şekiller vermenizi sağlıyor. Ayrıca Fonex Wax’ı saçınızdan şampuan gerektirmeden sadece su ile durulayarak çıkarabilirsiniz.

Fonex Köpük ile göz alıcı bukleler artık hayal değil.

Bukleli saçlar için artık tek bir ürün yeterli. İçeriğindeki hidrat ve mineraller sayesinde Fonex Köpük güçlü besleyici özelliği ile saçı dış etkenlerden koruyarak çok kısa süre içinde sönük, volumsüz saçınızı bir film yıldızının saçları gibi canlı; hacimli ve ışıltılı bukleler haline dönüştürüyor… Fonex Hair Mausse saç köpüğünün 3 farklı çeşidi ile saçlarınızdaki farklı güzelliğin tadını çıkarın.

Söz dinlemeyen saçlar Fonex jöle ile istediğiniz şekle kolayca girecek. Fonex jölenin ıslak, sert, ekstra sert, ultra sert, ultra güçlü ve ultra sert & ıslak çeşitleri sayesinde saçlarınıza doğal şekiller verebilecek, görünümünü gün boyu koruyabileceksiniz.

Alıntıdır!

Esengül

Yeni Üye
Tepki
4
Tam Benim Saçlarıma Uygun bir Ürün Bu Bunu Mutlaka Almalıyım . teşekkür ederim gerçekten saçlarımı yatıştırmam imkansız kıvırcık saçlıyım .çok faydası olacak arkadaşım saol

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Rica ederim :hhhhhh:

Umarım işinize yarar Esengül :hhhhhh:

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
fonex in spreyini kullanmıştım bir ara...of..berbat sonuçlar vermişti :(
ama bu ürünü bilmiyorum tabi.:acep:

RanaLal

Aktif Üye
Tepki
119
sonunda saçlar yıpranıyor. her ne kadar içinde besleyici var desekte hepside aynı...:iyyyy:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar