Flormar Terracotta Allık ile bronz bir cilde sahip olun

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Flormar Terracotta Allık ile güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan bronz bir cilde sahip olacaksınız.

27_26052010141658.jpg

Flormar Selection Terracotta allığın içeriğinde yer alan, ışıltı veren pigmentler, güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan bronzlaşmanızı sağlıyor.

Uzun süre kalıcılık sunan, ipeksi, hafif ve pürüzsüz yapıdaki Selection Terracotta Allığın; farklı ve çarpıcı renk tonları ile cildiniz, parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşacak. İçerdiği özel kompleks sayesinde Selection Terracotta Allık; cildi zararlı UV ışınlarına ve dış etkilere karşı korurken zengin renk seçenekleri ile de makyajınızı canlandıracak.

Selection Terracotta Allık ile yaz gelmeden bronzlaşmanın keyfini çıkarın!

Alıntıdır!

başakk

Daimi Üye
Tepki
671
emeğine sağlık canım benim rengim soluk ve kahve tonları hiç gitmez.genelde pembe kullanırım aa çok içime sinesi bi allık kullanamadım.kullanıp ta hem uygun hem iyi olan önerilerinizi bekliyorum...

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Inglot'un allıkları çok güzel oluyor canım. Eğer Forum Bornova'ya gidersen Park Bravo'ya uğra. Kendine yakışan rengi muhakkak bulursun:cak:

başakk

Daimi Üye
Tepki
671
izmir merkeze daha gidemedm ama dikili merkezden aldın bitane ceccele diye şimdilk hoşum gitti.ama kalımda bulunsun denerim saol arınam...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar