firkete1 Anneciğin İçin Rabbimden Acil Şifalar Dileriz..

firkete1

Daimi Üye
Tepki
257
ben de geldim.hepinizi çook özledim.
bu gün annem de trake açıldı.evde solunum aygıtına bağlı bakım hastası olarak yaşayabilmesi için çalışılıyor.halen hastanede.Rabbim hayırlı şifa versin tüm hastalara.bu üç ayda yoğun bakımda neler görüp neler yaşadık.Rabbim zor imtihan vermesin.:derdimcok:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Hoşgeldin bitanem..
Anneciğine rabbimden acil şifalar diliyorum :hhhhhh:
Sen nasılsın umarım iyisindir..
Bizde seni çok özledik ablacığım :uzgun:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Hiç bilmiyordum tüm kalbimle acil şifalar dilerim. Umarım başka sorunla karşılaşmazsınız Allah yardımcınız olsun

OP
firkete1

firkete1

Daimi Üye
Tepki
257
çook çook teşekkür ediyorum.daha yolun başındayız.bizlere de eğitim verilecek ama biliyorsunuz ki hareketsiz hastaların bakımı zor konuşup konuşamadığı da belli değil.yatağı değişecek evde.özel tip olacak.bakalım daha çook işimiz var.canım sıkılınca ve vakit bulabilirsem ara ara gelirim dertleşiriz kızlar.hepinizi çook öptüm.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
çook çook teşekkür ediyorum.daha yolun başındayız.bizlere de eğitim verilecek ama biliyorsunuz ki hareketsiz hastaların bakımı zor konuşup konuşamadığı da belli değil.yatağı değişecek evde.özel tip olacak.bakalım daha çook işimiz var.canım sıkılınca ve vakit bulabilirsem ara ara gelirim dertleşiriz kızlar.hepinizi çook öptüm.

Çok üzüldüm ablacım dualarım sizinle..
Rabbim annecigine şifalar sanada sabır versin :(
Biliyorum bende geçtim bu yoldan zorlukları çok fazla..
Allah yardımcın olsun ablacım :ask:
Sıkıldıkça buraya yaz ablacım habersiz bırakma

OP
firkete1

firkete1

Daimi Üye
Tepki
257
merhaba hepinize kızlar
herkese sağlıklı huzurlu mutlu bayramlar diliyorum.

annem evde şimdi.odası yoğun bakım odası gibi hazırlandı.fizyo terapisi mama saati vücudunu hareket ettirme durumları devam ediyor.yani ev bir bakıma hastane gibi oldu.herşey Allahtan.aman tansiyonlarınızı çook çook dikkat edin kızlar.
belli bir sisteme geçene kadar böyle ara ara görüşebileceğiz.hepinizi çook öpt. slm.:huhuu::balkopugu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar