Fikir verir misiniz?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
slm kızlar arkadşımın bi sorununu paylaşmak istiyorum benimde moralim bozuluyor bu konuda ama ne desem boş belki siz fikir verebilirsiniz diye yazıyorum arkadaşımın kayınvalidesi çok dominant hep onun dediği olsun istiyor düğün zamanı çok iyiydi sanki hiç bişeye karışmıyormuş gibi hep geri duruyordu evlendikten sonra anlaşıldı hergün evine gidiyor evde heryeri karıştırıyor kafasına göre sormuyor bile yatak odasına bile giriyor o derece eltileri var ıkı tane onlarda evde işim var çocuğuma bakıver şuraya gidiyorum çocuğuma bakıver devamlı kaynıyolar mesafe koy diyorum çok iyi niyetli kalbini kıramıyo kimsenin ben bile sinir oluyorum artık sizce ne yapmalı mesafe koymak için...?

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Canım benim ya hep o niyetten eziyolar insanı zaten

kendi adıma konuşmıyorum çok şükür bi görümcem kayınvalidem kaynatam var hepsi cennetlik-hmm

Açık açık konuşmaktn başka çaresi yokmuş gibi geldi canım sanki bana

eşi annesiyle konuşsun,yanındada giriyomuymuş yatak odalarına

görümcesine de işim var desin bu ne ya,onlara bestek mi gelmiş arkadaşın:kizdim:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:sok Canım açıkcası arkadaşın böyle giderse daha çok ezilir. Bence eşiyle konuşmayı denesin.:dusun:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Aynı evdelermı de yatak odasına kadar gırebılıyoo?

Yaklasık bırbucuk yıl bızde bırlıkde yasadık.Ilk 6 ayın sonunda farkettım gırdıgını hep kılıtlı tuttum odamı.O da kılıtlesın.Sonran olursa da orası bıze ozel desın kestırsın atsın bu ne yaaaa:kizdim:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
açık açık konusamıyo işte zaten eşi de ailesine laf söyletmez aman ne olcak diyo bişey diyince kendi ailesi sonuçta bi mahsur görmüyo ki

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Oldu artık:kizdimama:

ne demek ya ailesi ise herkesin evi ayrı, terbiyesizlik yani:kizdimama:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla ben de konuş diyorum tavrını koy diyorum yapamıyo üzemiyo kimseyi kendi kendini yiyo

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
hiç hoş bir durumdeğil ya tavrını koyup restini çekecek yada iyi niyetinden dolayı fikret gibi ezilecek yerinde ben olsam ben mutsuz olacağıma başkaları olsun derim kendimi kimseye ezdirmem:kizdimama::kizdimama::kizdimama::kizdimama::kizdimama:-hmm-hmm-hmm

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
bu görgü meselesi görgü yoksa istediğin kadar tavır koy hiç bir şey değişmez tek çare odanın kapısını kilitlemek :huri:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
açık açık konusamıyo işte zaten eşi de ailesine laf söyletmez aman ne olcak diyo bişey diyince kendi ailesi sonuçta bi mahsur görmüyo ki

laf söylemeyecek diye koynuna aldığı karısınımı ezdirecek karısını ikinci plana atan adamdan koca olmaz olsada işe yaramaz arkadaşın da gün gelir patlar kocasıda aynı benim kocam gibi zamanında söyleseydin der yine suçlu arkadaşın olur :alsana:

arzuco

Daimi Üye
Tepki
311
zamanında benim kayınvalidede bötlydi gecenin 12 sinde elinde çayıyla gelirdi bize. (üst katta oturuyor) eltimin cocuklarıda aynı senin arkadaşın eltisi gibi.Cocukalrını bırakırdı bana Onlara sinirlenip eşimle tartışıyordum. Eşim aranızda halledin diyordu ama yinede annesine karşı birşey söylesem yada tavır takınsam bozulurdu.
Estiler birgün eltimin o zamanlar 12 yaşındaki kızına dedim akşam 10dan sonra bana kimse gelmesin dedim. Beni ayıplamışlar falan kaynanam geldi niye böyle dedin diye isteyen ayıplasın dedim altlı üstlü oturabiliriz ama ben şimdiye kadar ne sizlere zamanlı zamansız geldim nede evinizi karıştırdım benim kapım ayrı evim ayrı.
Benim kafam rahat olsunda varsın kaba olayım terbiyesiz olayım. Herkesi düşüne düşüne bir hal oluyosun bir bakmışsın elde sıfır. Kimseyi memnun edemediğin gibi kendi sağlığın gidiyor.

O arkadaşta eltisi cocuk bırakırken 2-3 kere işim var dışarı cıkıcam derse elti spnucta bozulup küsecektir. Rahatsız olduğunu belli etsin o ses cıkarmazsa kaynanada devam eder karıştırmaya.

Tepki
37
Bencede odanin kapisini kitlesin ve her ne olursa olsun esine tavrini belli etmeli bundan memnun olmadigini ayrica eltisine gelince de ona bu sekilde gelip biraktigini fakat onun kendi programini aksattigini soyleyebilir.Yani boyle surekli bakamicagini belirtmeli yoksa daha cok ezerler onu cunku bir insanda yuzsuzluk olmasin yeter:alsana::alsana::alsana:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
zamanında benim kayınvalidede bötlydi gecenin 12 sinde elinde çayıyla gelirdi bize. (üst katta oturuyor) eltimin cocuklarıda aynı senin arkadaşın eltisi gibi.Cocukalrını bırakırdı bana Onlara sinirlenip eşimle tartışıyordum. Eşim aranızda halledin diyordu ama yinede annesine karşı birşey söylesem yada tavır takınsam bozulurdu.
Estiler birgün eltimin o zamanlar 12 yaşındaki kızına dedim akşam 10dan sonra bana kimse gelmesin dedim. Beni ayıplamışlar falan kaynanam geldi niye böyle dedin diye isteyen ayıplasın dedim altlı üstlü oturabiliriz ama ben şimdiye kadar ne sizlere zamanlı zamansız geldim nede evinizi karıştırdım benim kapım ayrı evim ayrı.
Benim kafam rahat olsunda varsın kaba olayım terbiyesiz olayım. Herkesi düşüne düşüne bir hal oluyosun bir bakmışsın elde sıfır. Kimseyi memnun edemediğin gibi kendi sağlığın gidiyor.

O arkadaşta eltisi cocuk bırakırken 2-3 kere işim var dışarı cıkıcam derse elti spnucta bozulup küsecektir. Rahatsız olduğunu belli etsin o ses cıkarmazsa kaynanada devam eder karıştırmaya.

valla iyi demişşin bazen karşındaki düşüncesizse kötü olmak lazım açık açık söyleyemesen de tavırlarınla belli etmek lazım valla ee geliyolar mı hala nasıl durum

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
ne eşini nede ailesini kırmadan bir tavır alabilir

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar