Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Fertijin Tüp Bebek Merkezi Hasta Yorumları

Konu, 'Tüp Bebeklere Özel Bölüm' kısmında morgan21 tarafından paylaşıldı.

1. morgan21

morgan21 Üye

Öncelikle henüz hiç bir denemem olmadığını ve tüp bebek süreci hakkında çok bilgim olmadığını söylemek istiyorum. Eşiminde bnimde ikinci evliliklerimiz ve ilklerden çocuklarımız yok.. Yani çok uzun yıllardır ikimizde aslında istiyoruz ama kısmet olmuyor. Kime sorsak Fertijin'i ve Seval Taşdemir'i öneriyor. Aranızda daha önce danışan varsa yardımcı olabilirse sevinirim. Eşimin izin hakkını tedavi için kullanacağız bizim için çok önemli lütfen yorumlarınızla yardımcı olun

yarenss, kahvemolası ve bitter_im bunu beğendi.
  2. kahvemolası

kahvemolası Üye

daha önce çookk bilinen !!!! bir merkezin İstanbul Fulya şubesinde tedavi aldım ancak o kadar pişman oldumkiiii zehir zembelek doluyum herkese. BU olaydan sonra herkes bana neden Seval Hocaya gitmedin, keşke ilk oraya gitseydin dedi..... Ancak iş işten geçmişti....... Sonrasında çok sıkı takip etmeye başladım Fertijini ve Seval Hanımı bir kez daha deneyecek olsam kesinlikle düşünmeden oraya giderdim.

3. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    morgan21

morgan21 Üye

ya çok üzüldüm okurken ne diyeceğimi bilemedim :( neresi bu bahsettiğiniz yer? Şikayetçi olmadınız mı, çok çok üzüldüm.
    Bizde Fertijin'de başladık tedavimize çok şükür şuan her şey yolunda ilerliyor gerçekten Seval Hanım bambaşka, insan kendi gözlemleyince daha iyi anlıyor :hhhhhh: Belki sizde ikinci kez denemek isterseniz tercih edebilirsiniz

4. kahvemolası

kahvemolası Üye

zaten bende çok pişman oldum.
    ilk etapta fertijine gitmediğim için.
    yakın çevrem ve özelliklede annem orayı çok istedik.
    ama eşim yüzünden biz yine bilinen farklı bir yere göründük yazık oldu mahfoldum çokkkk yıprandık
    çünkü işin maddi kısmından bahsetmiyorum bile.
    bizde ikinci kez tedavi görmek için fertijin istiyoruz

5. kahvemolası

kahvemolası Üye

@morgan21 ne yaptınız, var mı bir gelişme merak ettim...

6. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    morgan21

morgan21 Üye

Canımmmm çokkk mutluyum içim içime sığmıyorr haberlerim harika, sonunda Hamileyimmmm!!! :fithamis:
    tedaviyi ilk düşünmeye başladığımda hiç umudum yoktu eşiminde benim de ikinci evliliğimiz biliyorsun, gece yatarken hep sonsuza kadar böyle iki kişi mi kalacağız, sabah kahvaltı yaparken bile bir çocuk sesi bu evi şenlendirmeyecek mi diye ağlayıp duruyordum kiiiii gerçekten binlerce şükür binlerceee... İyi ki gerçekten Fertijin'e gitmişim iyi ki Seval Hanım çıktı karşıma. Gerçekten benim içinde eşim içinde süreci o kadar kolaylaştırdılar ki... Her zor zamanda bir telefon uzağımda oldu tüm Fertijin ailesi, gerçekten içim dolup taşıyor.. Yazmak istediğim o kadar şey var ki son olarak Allah umarım bu duyguyu her isteyene tattırır, bize de kucağımıza sağlıcakla almayı nasip eder inşallah

yarenss ve mügü bunu beğendi.
  7. mügü

mügü Daimi Üye

çok sevindi ya allah bir sancıda kurtarsın sen

morgan21 bunu beğendi.
  8. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    morgan21

morgan21 Üye

aminn canım çok teşekkür ederim şuan gebelik takibine devam bakalım Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin daha da bişey istemiyorum yaa... yıllarım bu halimi düşlemekle geçti, hele bir de tekmelerini flan hissetmeye başlasam sanki bayılırım sevinçten.. elime koluma Seval Taşdemir diye dövme yaptırıcam o derece mutluyum Allah vesile olan doktorumdan da dua eden herkesten de razı olsun buradan da çok destek olan oldu sağolun hepiniz :sarısınhamis:

mügü bunu beğendi.
  9. dilanhanim

dilanhanim Yeni Üye

Seval Hanım'da tedavi görüp pişman olan görmedim bende tedavi olmak zorundayım kızlar, artık bunu daha fazla ertelemek de istemiyorum.. Yüzleşmek istemedikçe yaşta geçiyor enerjim de tükeniyor.. Bu olaylarda açıkçası umrumda değil virüs vs tedaviye engel olacak bir şey göremiyorum ortada bana yardımcı olurmusunuz, nereden nasıl başlamalıyım, daha önce hiç denemem olmadı. Eşimde bende genç yaşlardayız yani nereden başlanır, nasıl hazırlanmalıyım fikirlerinizi bekliyorum

morgan21 bunu beğendi.
  10. dilanhanim

dilanhanim Yeni Üye

Seval Hanım'da tedavi görüp pişman olan görmedim bende tedavi olmak zorundayım kızlar, artık bunu daha fazla ertelemek de istemiyorum.. Yüzleşmek istemedikçe yaşta geçiyor enerjim de tükeniyor.. Bu olaylarda açıkçası umrumda değil virüs vs tedaviye engel olacak bir şey göremiyorum ortada bana yardımcı olurmusunuz, nereden nasıl başlamalıyım, daha önce hiç denemem olmadı. Eşimde bende genç yaşlardayız yani nereden başlanır, nasıl hazırlanmalıyım fikirlerinizi bekliyorum

11. dilanhanim

dilanhanim Yeni Üye

12. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    morgan21

morgan21 Üye

canım benim ya öyle düşünme Allahın taktiri böyle demekki bu zamanda olması gerekiyormuş ve hayırlısı böyleymiş kendine böyle yüklenme, zaten bir kere tedavi olmayı düşünüyorsan önce negatiflerinden kurtulman gerekecek :) ilk kuralımız bu sonra da doğruuu Seval Hanım'ın yolunu tutmaca, zaten testler şunlar bunlar derken sizi gayet güzel yönlendirecek bilgi vereceklerdir bizde gerçekten çok keyifli geçmişti o süreçler, stres olma lütfen. Koronaya ben o kadar gözümde büyütmedim, önlemleri aldıktan sonra gebelik takibime halen devam ediyoruz, zaten Fertijinde üst derece önlem almış durumda gittiğinde sende farkedeceksin baya bu konuda sıkılar yanında refakatçi ile gidemiyorsun bu arada aklında bulunsun şekerim

dilanhanim bunu beğendi.
  13. dilanhanim

dilanhanim Yeni Üye

evet canım ben güncellemeyi unutmuşum ama zaten ufak bir yol katettik diyebilirim bizim durum sebepsiz infertilite inş Seval Hanım ile güzel bir başlangıç yaptık ve sonuda güzel olur