...FERRO SANOL DUODENAL KAPSÜL.kullanan var mı

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
kızlar ilaçlarım geldi 3 kutu günde 2 defa sabah akşam.demir eksikliği için değerlerim hgb10 demir3 idi...FERRO SANOL DUODENAL KAPSÜL. kullanan var mı aranızda. kullandıysanız kaç aydır kullanıyorsunuz ?etkisini gören oldumu ?yan etkileri oldumu sizde ?birde kilo aldırdığı doğru mu?

balböceği

Daimi Üye
Tepki
386
kansızlıkiçin kullanmıştım bu ilacı ama bi faydasını göremedim kilo falanda yapmadı aslında hiç bir yan etkisi olmadı benim kansızlığım fazlaydı belkiondan faydası olmamıştır birde bünyeden bünyeye değişebilir etkileri sen doktorunu dinle kullan bence.
geçmiş olsun

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
kullandım ben 2 hamileliğimde de.. ancak benim ciddi bir mide ağrısı sorunsalım olduğundan bir aldım- bir almadım.. kilo falan aldırmadı bende ama mideme dokundu bayağı.. tek sorunum bu oldu bende..

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
benım kayınvalidem kullandı bundan aşırı derecede miğde ağrısı yaptı bırsey yıyemıyordu

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Ferro Sanol Duodenal ilacını kullandım ben ,daha önce ferrum ve ferro sanol kullandım mide bulantısı yaptı ,bu nedenle dr, ferro sanol duodenal verdi :)bu arada belirteyim duodenal bağırsakta çözünen demekmiş ve bu tür ilaçlar midede çözünmediği için bulantı yapmazmış,doktorum öyle demişti

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
canım ben bundan 7-8 ay önce kansızlık yaşadım dr.gittim bu ilaçtan verdi 6 ay kullan dedi.bana kilo aldırdı mide rahatsızlığı falan yapmadı ama kilo almaya başladığım için bıraktım.3 hfta önce diyetisyene gidince tahlil yaptırdım hgb 12.5 çıktı.sanırım sebze ağırlıklı beslendiğim için kendiliğinden yükseldi.ilacı kullanmak sana kalmış ama sebze ,et ve kurubaklagil düzenli tüketmeye dikkat et bence.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar