Ferah arkadaşımızın dilek ve duaları için 41 Yasin-i Şerif okuyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ferah

Arkadaşlar sayenizde 24 arkadaşımız için 41 yasini şerifi okuyup bitirdik,

Hepinizden Allah(cc) razı olsun.Rabbim dualarımızı kabul eder inşaallah

Hazır bu kadar hızlı ilerliyorken devam edelim ve listedeki herkese sıra gelsin diye düşünüyorum ne dersiniz arkadaşlar

Yalnız sizden ricam bu kadar okuyabilirim değil de ne kadar okursanız bu sayı kadar okudum diye buraya yazmanız

Böylece daha hızlı ilerleyeceğimize inanıyorum arkadaşlar

Listemizde 25. sırada ferah var,onla devam ediyoruz okumaya...

Yalnız okurken niyet etmeden okuyalım yasini şerifleri arkadaşlar

41 i geçebiliyoruz çünki,niyet etmezsek sıradaki diğer arkadaşa sayarız okuduklarımızı

Başlama tarihimiz:10/04/2012 carsamba
Bitiş tarihimiz: 17/04/2012 carsamba
Katılan, okuyan tüm arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun,Rabbim sizlerin de dualarını kabul etsin,dertlerimize deva ,borçlularımıza eda,hastalarımıza da acilen şifalar nasip etsin.

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
tamam canim hayirli haberlerini bekliyoruz insallah sitemizin hafizi var yani sirtimiz yere gelmez hemencecik bitiverir Allahin izniyle:dance::dance::dance:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Allah sizden razı olsun hanımlar:ask:uzun zamandır üst üste yaşadıklarımdan dolayı foruma giremiyorum bazılarını anlatmıştım size...kaynımın ve ablamın vefatı en son da babamın vefatı beni yıktı :(bu sıkıntılı dönemleri evde daha zor atlattığım için çalışayım dedim işe girdim bu defa da sağ bileğimde sinir sıkışması oldum ve çıktım işten...yani her şey üst üste geldi:( maddi sıkıntıları sıkıntıdan saymıyorum bile..Allah evlatlarımın ve ailemin ,sevdiklerimin acısını göstermesin...hepinize çok teşekkür ediyorum benim için yaşam enerjisi oldunuz Allah hepinizden razı olsun :utan:

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Basin sagolsun ferah ablacim Rabbim sizlere sabir versin

Olaylar hakikaten ust uste gelmis sana da cok gecmis olsun insallah iyilesirsin Rabbim yar ve yardimcin olsun insallah maddi manevi butun s1kintilarin gecer

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Asli = 1

Arkadaslar haftaya carsabaya kadar bitirelim insallah yardimlarinizi bekliyoruz Allah hepinizden razi olsun:utan:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Allah sizden razı olsun hanımlar:ask:uzun zamandır üst üste yaşadıklarımdan dolayı foruma giremiyorum bazılarını anlatmıştım size...kaynımın ve ablamın vefatı en son da babamın vefatı beni yıktı :(bu sıkıntılı dönemleri evde daha zor atlattığım için çalışayım dedim işe girdim bu defa da sağ bileğimde sinir sıkışması oldum ve çıktım işten...yani her şey üst üste geldi:( maddi sıkıntıları sıkıntıdan saymıyorum bile..Allah evlatlarımın ve ailemin ,sevdiklerimin acısını göstermesin...hepinize çok teşekkür ediyorum benim için yaşam enerjisi oldunuz Allah hepinizden razı olsun :utan:
Ferah'cım dertler geldimi üst üste gelir derler.İşallah bundan sonra sıkıntı vermesin rabbim.

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Asli = 2

hani bizim yardimsever hanimefendiler :durbun:

2 yasin okundu arkadaslar hepsini tek basima yetistiremem yardim ederseniz cok mutlu olurum.

Hem listeleri bitirdigimizde okunmayan arkadaslar icin yeni liste yapariz...
Bunun icin de eski listeyi bitirmemiz gerekiyor tabi...
haydi kayitsiz kalmayalim dua kardesi olalim...
Allah hepinizden razi olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar