ferah ablamızın,anneciği için dua edelim arkadaşlar.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Canlarım bugün aldığım bir haberi sizlerle paylaşmak ve sizlerinde destek vereceğinizi umud ederek bu konuyu açmak istedim.
Biliyorumki o güzel dualarınızı eksik etmeyecek ve ferah ablamıza dualarımızla destek vereceksiniz.
Canım ablamız ferah'ımızın biricik anneciği maalesefki beyin damarlarında tıkanıklık sebebi ile tedavi altına alınmış.
Lütfen bu konuyu arkadaşlarım Şifa dualarını eksik etmezlerse sevinirim.
Şimdiden vermiş olduğunuz desteklerden ötürü teşekkür ediyorum.
Canım ferah'ım kalbini temiz tut ve iyi düşün.Kalbimiz tüm dualarımız sevgili anneciğin ile birlikte.

HASTALAR İÇİN ŞİFA DUÂLARI

(Üçer defa okumalı)

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allanın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

HASTAYA OKUNACAK DUÂ

(Üç kere okuna)

(Allâhümme salli âlâ Seyyidinâ Muhammedin tıb-bi'1-kulûbü ve devâihâ, ve âfiyet'eli'bdâni ve şifâihâ ve nûri'l-ebsâri ve zıyâihâ).

Manası: "Allahım! Kalblerin tıbbi ve şifası olan, bedenlerin afiyeti ve şifası olan, gözlerin nur ve ziyası olan efendimiz Muhammed (S.A.S.)'e rahmet et." demekdir

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Rabbim acil şifalar verir insallah cok üzüldüm, inşallah hayırlı haberlerle döner inşallah anneciği saglıgına kavusur :uzgun:
Dualarim ferah ablamin annesi için,dilerim rabbim kabul eder

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
"Allahım! Kalblerin tıbbi ve şifası olan, bedenlerin afiyeti ve şifası olan, gözlerin nur ve ziyası olan efendimiz Muhammed (S.A.S.)'e rahmet et." demekdir

:aglayan:
Allah acil şifalar versin Ferahcım..dualar için sağolasın Şah..

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ferah ablamızdan haber getirdim sizlere
selam kızlar hastanede bile duramadım sizsiz bak...dün sabah ankaraya geldim otobüste 8 saati nasıl geçirdim bilmiyorum sabaha karşı önce annemin yattığı hastaneye gittim ve moralim bozuldu sürekli bulantısı vardı annemin ,bugün düne göre çok iyi maşallah dr dediğine göre ucuz kurtulmuş,evde baygınlık geçirip kusmaya başlayınca kızkardesim başına soğuk su dökmüş ve bu annemin hayatını kurtarmış,yüksek tansiyona bağlı beyincikte damar tıkanmış ,biraz geç kalınsa ya felç ya da allah korusun kaybedilirmiş:::(dualarımız kabul oldu çok şükür atlattık ve bu akşam normal odadayız yanında bu gece ben varım,kızkardeşim de bana laptop ve vınn getirmiş böylece kızlarımı ve eşimi de görebildim kameradan, aklım biryandan da onlardaydı çünkü..şimdilik annem yürüyemiyor ama çok şükür bulantıları geçti ve tansiyonu düştü,fırsat buldukça buraya gelirim sizin ve ailemin dualarıyla atlattık inşallah,hepinizi öpüyorum...

Daha da iyiye gidecek inşallah

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Çok sevindim ferah ablamm senin adına, rabbim daha kötüsünü yaşatmaz inşallahhh

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
hepinizden allah razı olsun ,çok şükür daha iyi annem ,hala hastanedeyiz ama yavaş yavaş yürüyebiliyor çok şükür... sizi çok seviyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar