Fenerbahçeme Teşekkürler:))

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064

Fenerbahçeye galatasaraylılar karşısında boynumuzu büktürmedikleri için ve şampiyon olamasalar da galatasarayı her durumda yenip bize hava atanların dersini verdiği için çoooook teşekkür ederim:)

galatasaray taraftarına da ''üzülmeyin bigün sizinde yüzünüz güler:))'' diyorummm..:sigara:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Her zaman böyle galibiyetlerin gelmesi dileklerimle:kupa:

Galatasaraylı arkadaşlarım içinde üzüldüğümü tekrar söylemek istiyorum:gitme:

:kupa:Güzel bir derbi maçı oldu:kupa:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
- Ali Sami Yen’e kadar gitmemize gerek yokmuş, Kadıköy’den vursak gol olacakmış.
- Aziz Yıldırım’dan bu sene yeni transfer değil yeni bir ezeli rakip istiyoruz. * Mesele 40 metreden gol atmak değil yeğen, mesele 40 metreden gol yemek.
- Tüm operatörlerden “şampiyon” yaz 1905’e gönder. G.Saray’ın, F.Bahçe’yi yenme hayalleri cebine gelsin.
- Ankaraspor maçları daha zevkli geçiyor, hükmen galibiyet olsa da.
- Müjde! Fenerbahçe artık Ali Sami Yen’de Galatasaray’ı yenemeyecek çünkü Türk Telekom Arena var.
- Devlet, Ali Sami Yen ızdırabına son veriyor. Türk Telekom Arena 6 ay sonra devreye giriyor.
- Vallahi rezalet. Billahi rezalet. Nerde o eski ezeli rekabet.
- “Yen” yaz, 1907’ye yolla. Fener gelsin, evinde yensin. Kadıköy’e kadar yorulma.
- Artık Galatasaray maçları zevk vermiyor. FIFA bu duruma el koysun ve Cimbom’u bir daha Fenerbahçe’yle karşılaştırmasınlar.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
fener bahçem kalbimiz herzaman seninle belki busene olamadık şampiyon ama yinde teşekkür ediyorum sana fener bahçem kolay değildi çünkü lige 6. sırasındayken liderliğe kadar yükselip şampiyonluğa oynamak hertakımın harcı değildi fenerim bunu ancak senin gibi büyük bir takım yapabilirdi bunu olsun şampiyon olamadık ama kalplerimiz bir fener bahçem herzaman heryede birlikte olduğumuz için teşekkür ediyorum sana fenerim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var benim:kupa::kupa::kupa::kupa::kupa::kupa:ilknurcum konuyu açtığın için sanada teşekkür ediyorum birtanem:eek::eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar